Marijampolė

Vilkaviškio rajono savivaldybės nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

55812

Vilkaviškio rajono imtynininkai po vasaros atostogų grįžo į sporto salę ir per pirmą rudens mėnesį dalyvavo dvejose varžybose.

Rugsėjo 22-24 dienomis buvo išvykę į Ukrainą, kur Žbaražo mieste dalyvavo tarptautiniame jaunių-jaunučių laisvųjų imtynių turnyre. Be Ukrainos sportininkų turnyre varžėsi Vokietijos, Moldavijos, Lenkijos ir Baltarusijos sportininkai. Iš vilkaviškiečių geriausiai sekėsi Domui Ližaičiui. Svorio kategorijoje iki 41 kg Domas iškovojo sidabro medalį. Finale turėjo pripažinti sportininko iš Baltarusijos pranašumą. Nors į šią šalį kelionė buvo varginanti ir ilga, tačiau viską atpirko ukrainiečių svetingumas, nuoširdumas ir paprastumas. Užmezgėme naujus ryšius su kitų miestų sportininkais.

Rugsėjo 29 d. Alytuje vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių imtynių varžybos. Vilkaviškio komandą sudarė 3 merginos ir 8 vaikinai. Iš žaidynių visi sportininkai grįžo su medaliais. Svorio kategorijoje iki 42 kg pirmą vietą iškovojo Ema Rožaitytė. Aistei Krilavičiūtei tai buvo pirmas startas imtynių varžybose, mergina parodė turinti kovotojos charakterį, laimėjo dvi kovas ir iškovojo bronzos medalį. Svorio kategorijoje ir 50 kg. Midai Sedleckaitei teko paplušėti , mat Mida buvo pati jauniausia dalyvė šiose varžybose. Sportininkė pasipuošė bronzos medaliu.

Nojus Karalevičius startavo pačiame lengviausiame svoryje iki 34 kg ir užėmė trečią vietą. Svoryje iki 41 kg Mantas Pikūnas iškovojo sidabro medalį. Domas Ližaitis užėmė trečią vietą svorio kategorijoje iki 44 kg. 48 kg svoryje startavo Karolis Grigelaitis ir Tautvydas Kerutis. Karolis tapo čempionu, o Tautvydas užėmėm trečią vietą. Svorio kategorijoje iki 52 kg finalinėje dvikovoje susirungė vilkaviškiečiai Ernestas Labašauskas ir Mindaugas Pikūnas. Ernestas tapo nugalėtoju, o Mindaugui atiteko sidabras. Svorio kategorijoje iki 68 kg trečią vietą iškovojo Mantas Levendrauskas.