Angle down Atgal

Šeimų piknikas Vilkaviškyje

Jau antri metai iš eilės kaip šokio studija „Šokantys bateliai“ organizuoja savo sezono uždarymo šventę. Ir labai džiugu, jog bendri organizatoriai asociacija „Startas Vilkaviškio kraštui“ palaiko šią iniciatyvą ir prie jos prisideda. O bendra jų iniciatyva ir virto „Šeimų pikniko“ švente.

Birželio 28 d. vienas iš gražiausių Suvalkijos kampelių, Paežerių dvaras, sulaukė nemažo būrio Vilkaviškio krašto šeimų. Susirinkę žmonės gužėjo į Paežerių dvarą, tiesėsi pievoje dekučius ir su savo artimaisiais stebėjo šventės programą. Šiais metais atvykusių į Šeimų pikniko šventę laukė ne tik gausus šokėjų būrys, bet ir daininė Sonata, batutai, kareiviška košė, patys skaniausi ledai Art glacio, kinologai su savo nuostabiais augintiniais, Šauliai, MB Geležinis Vilkas kepami zefirai bei kitos smagios atrakcijos skirtos visai šeimai.

O šokio studijos „Šokantys bateliai" nariai, savo sezono užbaigimo šventėje pynė margaspalvę šokio pynę įvairiausiais raštais.

Šventės organizatoriai šokio studija ,,Šokantys bateliai" ir asociacija „Startas Vilkaviškio kraštui“ tikisi ir žino, jog ši Šeimų pikniko šventė Vilkaviškio krašte taps tradicija, į kurią kasmet įsilies vis daugiau ir daugiau dalyvių bei Vilkaviškio krašto žmonių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite