Angle down Atgal

Savivaldybėje - naujos pareigos

Prieš kurį laiką Klaipėdos savivaldybėje atsirado nauja pareigybė - mentorius.

Pirmąja kregžde tapo ilgametė Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Janina Asadauskienė. Ji šiuo metu eina Socialinių reikalų departamento mentorės pareigas.

Personalo skyriaus vedėja Inga Gelžinytė-Litinskienė aiškino, kad Valstybės tarnybos įstatyme yra numatyta galimybė valstybės tarnautojams, kurie sulaukia pensinio amžiaus ir baigia tarnybą, dirbti mentoriais ne daugiau kaip 2 metus.

„Čia nėra prievolė, tai tiesiog galimybė, kuri buvo pasiūlyta Janinai Asadauskienei. Sutartis yra terminuota“, - sakė I. Gelžinytė-Litinskienė.

Pareigybės aprašyme nurodoma, kad mentoriumi norintis tapti asmuo turėtų būti ne jaunesnis kaip 65 metų buvęs karjeros valstybės tarnautojas, turėti ne mažesnę kaip 5 metų tarnybos Klaipėdos miesto savivaldybės administracijoje patirtį.

Numatoma, kad mentoriai perduoda valstybės tarnautojams ir darbuotojams savo patirtį, įgytą einant valstybės tarnautojo pareigas Savivaldybės administracijoje, prisideda tęsiant pradėtus ilgalaikius darbus, pagal kompetenciją dalyvauja darbo grupių ir komisijų veikloje, padeda naujai priimtiems darbuotojams įgyti arba patobulinti turimas, reikiamas pareigoms eiti žinias, kompetencijas, gebėjimus ir kt.

Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja J. Asadauskienė dirbo nuo 1997 metų rugsėjo. Skyrius šiuo metu naujo vedėjo neturi, jam laikinai vadovauja vyriausioji specialistė Rožė Perminienė.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite