Angle down Atgal

Savivaldybė: mažos rizikos sąlytį renginyje Kaune galėjo turėti apie tūkstantį žmonių

Renginyje „Kitokie pasikalbėjimai su Egidijumi Dragūnu“ „Adform kiemelyje“ Kaune, kurio darbuotojams nustatytas koronavirusas, galėjo dalyvauti apie tūkstantis žmonių, jų sąlytis vertinamas kaip mažos rizikos, antradienį pranešė Kauno miesto savivaldybė.

„Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovai informuoja, kad „Kitokių pasikalbėjimų“ renginio dalyviai, žiūrovai priskiriami prie mažos rizikos asmenų, nes vakaras vyko atviroje erdvėje“, – pranešė Kauno mero atstovas spaudai Tomas Jarusevičius.

Šiems asmenims rekomenduojama sekti savo sveikatos būklę artimiausias 14 dienų ir kreiptis į karštąją liniją 1808 registruojantis profilaktiniam ištyrimui dėl koronaviruso. Tai ypač svarbu pajutus peršalimo simptomus.

Savivaldybės duomenimis, atkreipti dėmesį į savo sveikatos būklę turėtų ir tie, kurie rugpjūčio 3–6 dienomis lankėsi „Adform kiemelyje“. Be to turima duomenų, kad vienas užsikrėtusiųjų rugpjūčio 4, 5 ir 8 dienomis taip pat dirbo restorane „Piano Piano“, taip pat esančiame Kauno Rotušės aikštėje.

Antradienį pranešta, jog koronavirusas nustatytas keturiems „Adform kiemelio“ darbuotojams.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prašo nuo rugpjūčio 3 dienos ir vėliau šiame bare besilankiusius asmenis kreiptis dėl individualaus rizikos vertinimo telefonu 8 618 79984 (darbo valandomis) arba elektroniniu paštu kaunas@nvsc.lt.

Per praėjusią parą iš viso patvirtinta 18 naujų užsikrėtimo atvejų. Iš viso Lietuvoje koronavirusu susirgo 2283 žmonės.

Šiuo metu koronaviruso infekcija tebeserga 510 asmenų, pasveiko – 1679.

Nuo COVID-19 mirė 81 asmuo, dėl kitų priežasčių mirė 13 užsikrėtusiųjų.  

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite