Angle down Atgal

Savaitgalį Šiaulių „drive-in“ punktas nedirbs

Prie Šiaulių arenos įsikūręs mobilus „drive-in“ punktas, skirtas atlikti koronaviruso testus, savaitgalį nedirbs. Trumpuoju numeriu pasiskambinę gyventojai jau registruojami pirmadienio tyrimams.

Šia žinia socialiniame tinkle penktadienio vakarą pasidalijo miesto meras Artūras Visockas. Anot jo, tiesiog neliko poreikio tyrimus daryti artimiausias dvi dienas.

„Mūsų miesto gyventojams keliauja kosminis ačiū. Dėl Jūsų pastangų rytoj ir poryt „drive-in“ nedirbs ir medikai galės pailsėti. Tiesiog neliko poreikio“, – rašo meras.

Panašu, kad mažėja besiregistruojančiųjų eilės – dirbti dviem pamainomis medikams jau nereikėjo ir šiandien, dirbo tik viena iš jų.

Be abejo, registruotis tyrimams gyventojai gali ir toliau, skambindami į Karštąją liniją numeriu 1808, tačiau jie jau registruojami pirmadieniui.

„Katučių ploti dar nereikia. Bet kad Šiaulių miesto gyventojai „įsikerta į esmę ir pagauna kampą“ yra fakts! Šimts metų!“ – įrašą šiaulietiškai baigė A. Visockas.

Etaplius.lt primena, kaip vyksta DRIVE-IN patikros procesas:

  • pirmiausia reikia skambinti į Karštąją liniją tel. 1808, kur pagal suteiktą informaciją bei simptomus operatorius nusprendžia, ar jums reikia patikrinimo;
  • paskyrus laiką, savo transportu (negalima vykti taksi ar viešuoju transportu) atvykstama į mobilų punktą (aikštelė prie Šiaulių arenos, J. Jablonskio g. 16);
  • atvykus į mobilų punktą, negalima lipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol to nepaprašys mobilios komandos narys;
  • tepinėlis iš nosiaryklės bus paimtas jums neišlipus iš automobilio;
  • po tepinėlio paėmimo turite grįžti į namus ir laukti tyrimo atsakymo, izoliuotis namuose 14 dienų po paskutinės atvykimo į Lietuvą dienos ar po paskutinės sąlyčio su sergančiuoju COVID-19 liga dienos.
comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite