Angle down Atgal

Savaitė Šiauliuose: pasimatymas ekskursijoje, kariai ir saldieji vafliai

Ar jau labai nepatenkinti oru, o gal tik truputį nepatenkinti? Šalta ir pilka? Norisi spalvų ir netikėtumų? Siūlome šią savaitę apsilankyti renginiuose ir naujose skaniose vietose. Susidomėjote?

Nuo ketvirtadienio Šiauliuose svečiuojasi Europos šalių kino forumas „Scanorama“. Šiauliečiams ir miesto svečiams bus parodyta 10 filmų. Keturios dienos ir dešimtis filmų – ar spėsite viską pamatyti?

Lietuvos kariuomenė, kaip ir Lietuvos valstybė, šiais metais mini savo atkūrimo šimtmetį, ta didžia proga Šiauliuose vyks iškilmingas minėjimas, kuriame dalyvaus visi Šiaulių įgulos kariniai vienetai. Lapkričio 23 d., grojant Šiaulių miesto orkestrui, kariai žygiuos Šiaulių miesto gatvėmis.
Prie Šiaulių miesto savivaldybės vyks iškilmingas minėjimas – skambės sveikinimo kalbos, kariai bus apdovanoti už pavyzdingą tarnybą, aidės salvės iš istorinės patrankos, bus galima išvysti karinės technikos ir ginkluotės ekspoziciją, paragauti kareiviškos košės bei išvysti koncertinę programą, kurią dovanos Šiaulių miesto mokyklų mokiniai.

Kada paskutinį kartą buvote pasimatyme? Kviečiame į ekskursiją „Tu ateik į pasimatymą“ – ne tik susipažinti su miestu, bet ir įsimylėti jį iš naujo. O galbūt tai puiki proga pakviesti kažką į tikrą pasimatymą(?). Gidas Saulius Stasiūnas lauks prie „Tūkstantmečio tiltų“ (Vilniaus – Žemaitės gatvių sankryžoje). Bilieto kaina 3 Eur. būtina išankstinė registracija tic@siauliai.lt , tel. 841523110. Pagal pageidavimą „Valerijono“ vaistinėje – kvapų ir skonių degustacija 2 Eur.

Tie, kas jau apsilankė restorane „Trys“ negailėjo pagyrų nei maistui, nei interjerui. O sekmadieniais ten vyksta popietės mažiesiems.

Galbūt pasiilgote naujų skonių ir vafliai jums yra geras vaikystės prisiminimas? Užsukite į miesto centre įsikūrusią vaflinę „KingWinn“ – saldžių ir su netikėtais priedais patiekiamų vaflių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite