Angle down Atgal

Sausio 4-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio ketvirtoji, penktadienis - 4-oji pirmosios metų savaitės diena, iki Naujųjų metų lieka 361 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arimantas, Arimantė, Arys, Armantas, Armantė, Armina, Arminas, Arminta, Armintas, Benedikta, Benė, Titas;

rytoj: Edvardas, Gaudentas, Telesforas, Vytautas, Vytautė;

poryt: Aras, Arūnas, Arūnė, Baltazaras, Kasparas, Merkelis, Živilė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.42, leidžiasi 16.06. Dienos ilgumas - 07.24.

Šiandien - šeštoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Vaizduotė yra svarbesnė už žinias“ (A. Einšteinas).

**************

Astrologinė prognozė sausio 4-ajai, penktadieniui

AVINAS. Neatsisakykite vykti į siūlomą renginį, pasimatymą. Labiau pasikliaukite gyvenimo teikiamomis galimybėmis. Jums gali pavykti pakreipti įvykius norima linkme.

JAUTIS. Megzkite pažintis, gaivinkite nutrūkusius ryšius, kreipkitės į draugus, giminaičius, jeigu jie gali būtų kuo nors naudingi. Jums gali pavykti pasiskolinti pinigų ar reikalingą daiktą. Tikriausiai kils minčių, kaip panaudoti nebereikalingus daiktus.

DVYNIAI. Jausite norą bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromiso. Atskleidus abejones, lūkesčius, jums turėtų palengvėti net tuo atveju, jeigu partneris ar kitas suinteresuotas asmuo turės kitokią nuomonę bei planus.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę kalbėti apie dalykines problemas, ūkinius reikalus. Galite susitikti su asmeniu, iš kurio tikitės paramos, palaikymo. Šiandien atlikti darbai, susitikimai turėtų duoti gerų rezultatų.

LIŪTAS. Šauni diena meilei, pramogoms, sportui bei užsiėmimams su vaikais, jų lavinimui. Su mylimu žmogumi galite aptarti santykių perspektyvas, planus.

MERGELĖ. Stengsitės prisiderinti prie šeimos, partnerio, visuomenės keliamų reikalavimų bei susiklosčiusių aplinkybių. Galite ką nors nupirkti buičiai palengvinti, šeimos nariams pamaloninti.

SVARSTYKLĖS. Atsakykite į gautus laiškus, žinutes, paieškokite reikalingos informacijos. Tačiau jūsų širdyje gali šėlti saldus uraganas. Galbūt to pagrindas - kūrybinis įkvėpimas arba meilė.

SKORPIONAS. Šiandien jums rūpės įvairūs pirkiniai, noriai dairysitės po vitrinas. Jeigu galėsite daugiau laiko praleisti namuose, mielai triūsite virtuvėje. Galite sulaukti svečių arba patys vyksite viešnagėn. Susitikimai jūsų nenuvils.

ŠAULYS. Palanku tvarkyti pinigų, turto reikalus, tartis ir derėtis dėl norimo pirkinio, nuomos sąlygų ir pan. Tai taip pat puikus metas maloniam pasisėdėjimui jaukioje aplinkoje prie židinio kartu su mielais širdžiai žmonėmis.

OŽIARAGIS. Mąstysite apie permainas, savo veiklos perspektyvas, atidžiai klausysite, stebėsite, ką sako aplinkiniai. Kažkoks žmogus ar įvykis suaudrins jausmus, emocijas.

VANDENIS. Nors vis dar netikite, kad reikalai keisis į gerąją pusę, šiandien galimos tokios užuominos. Šiandien nevenkite bendrauti, smalsauti, dalyvauti viešuose susibūrimuose. Galite išgirsti intriguojamų paslapčių, naujienų.

ŽUVYS. Jums gali tekti atsakyti už dalykus, kurie nuo jūsų tiesiogiai nepriklauso. Su kitų pagalba turėtumėte lengvai tai įveikti. Galite gauti žinią, kuri jus labai nudžiugins. Būsite nusiteikę kūrybai, meilei.


Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite