Angle down Atgal

Saulės pėdomis

Vasarai baigiantis, Šiaulių menų mokykla, vykdydama vasaros užimtumo programą Dieninę stovyklą „Saulės pėdos“, suteikė galimybę vaikams penkias dienas kurti, muzikuoti, sportuoti, pramogauti, keliauti, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose.

Dieninėje stovykloje „Saulės pėdos“ dalyvavo 110 Šiaulių miesto mokyklose besimokančių mokinių. Stovykla vyko penkias dienas Menų mokykloje ir Menų mokyklos struktūriniame padalinyje: vaikų klube „Kibirkštis“.

Organizuojant vasaros poilsio stovyklą buvo siekiama pasirūpinti turiningu vaikų laisvalaikiu vasaros atostogų metu. Stovyklos metu vaikai dalyvavo įvairiose edukacijose – „Augalų detektyvas“, „Gimtojo miesto ženklai“, „Muilo burbulų dirbtuvėlės“, „Drobinio maišelio dekoravimas“, „Draugystės apyrankė“, „Kulinariniai bandymai – ledų gamyba ir degustacija“, „Judesio teatro dirbtuvės“, „Laimės pasaga“, „Indėnų buitis ir žaidimai“. Kiekviena diena buvo skirta naujoms veikloms ir patirtims.

Stovyklautojai per penkias dienas apsilankė Šiaulių universiteto Botanikos sode, kino teatre „Forum Cinemas“, Šiaulių viešojoje Povilo Višinskio bibliotekoje, Raubonių parke, Kelmės krašto muziejuje. Paskutinę stovyklos dieną visi stovyklautojai vyko į Kurtuvėnų regioninį parką, kur stovyklos dalyviai dalyvavo įvairiose edukacijose, o organizatoriai surengė stovyklos uždarymo šventę.

Stovyklos organizatoriai džiaugiasi, kad sulaukė iš vaikų ir jų tėvų tik gerų atsiliepimų apie įvykusią stovyklą. Svarbiausia, kad jie liko patenkinti stovykloje praleistu laiku, po ilgo laiko vėl susitikę su bendraamžiais. Jiems liko daug smagių ir malonių prisiminimų, kurių akimirkos užfiksuotos nuotraukose. Stovykloje praleistas laikas ir likę įspūdžiai – puikus startas pradėti nuostabius ir nepakartojamus naujus mokslo metus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite