Angle down Atgal

Saugaus eismo konkursas Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje

Kiekvienas asmuo vienaip ar kitaip yra susijęs su eismu ir yra eismo dalyvis. Apie saugumą kelyje ir gatvėje kalbėti reikia nuolat, ypač su mokiniais. RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus automobilių mechaniko ir žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo specialybės mokinių ir mokytojų iniciatyva, skyriuje pirmą kartą organizuotas saugaus eismo dienai skirtas konkursas „Esu saugus, nes žinau“. Organizuoti renginį padėjo Radviliškio vairavimo mokykla „Autoreidas“ ir jos direktorius Rimas Labanauskas bei Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Aivaras Kardašius.

Savo jėgas išbandyti pasiryžo mokiniai iš Grinkiškio J. Poderio, Šeduvos, Sidabravo gimnazijų, Alksniupių pagrindinės mokyklos ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro. Komandų nariai jėgas išbandė trijose rungtyse: teorinių eismo žinių, automobilio sandaros ir vairavimo. Kelių eismo taisyklių ir automobilio rungtyje, kurioje reikėjo išmanyti jo sandarą, pirmąsias vietas iškovojo Alksniupių pagrindinės mokyklos mokiniai. Vairavimo įgūdžių patikrinime I-ąją vietą laimėjo Šeduvos gimnazijos komandos narys. Susumavus visų rungčių rezultatus, komandinis I-osios vietos prizas iškeliavo į Alksniupių pagrindinę mokyklą.

Renginio metu mokiniai klausėsi pareigūno Aivaro Kardašiaus paskaitos apie saugų elgesį kelyje. Dalyviai turėjo galimybę, prižiūrint instruktoriui, vairuoti vairavimo mokyklos hibridinį automobilį ar sunkvežimį, išbandyti save kaip traktoriaus vairuotoją ar pasimėgauti jodinėjimu žirgais. Po šių veiklų mokiniai buvo vaišinami koše ir šilta arbata.

Centro direktorius Jonas Pravilonis įteikė dovanas ir padėkas visiems dalyviams. Pasidžiaugė bendradarbiavimu su vairavimo mokykla ir išreiškė viltį, kad šis konkursas taps tradiciniu mokyklos renginiu, kasmet suburiančiu vis daugiau saugiam eismui neabejingų žmonių.

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite