Angle down Atgal

Saugaus eismo komisija nusprendė: perbraižys Dubijos gatvės eismo juostas

Vakar vyko Šiaulių miesto savivaldybės Saugaus eismo komisijos posėdis. Po jo Tarybos narys Zakiras Medžidovas socialinio tinklo Facebook paskyroje informavo gyventojus apie priimtą sprendimą.

"Šiandien savivaldybės saugaus eismo komisijoje buvo pritarta pasiūlymui perbraižyti Dubijos gatvės eismo juostas link Žemaitės gatvės ties šviesoforu. Dabar iš trijų esančių juostų kraštinė kairė yra subraižyta kaip nenaudojama, o vidurinė ir dešinė leidžia eismą tiesiai. Po juostų perbraižymo kairė ir vidurinė juostos leis eismą tik tiesiai, o kraštinė dešinė bus skirta sukti link naujo viaduko Žemaitės g., o atkarpa nuo to posūkio į dešinę link šviesoforo bus užtušuota ir toje atkarpoje eismas nevyks. Tikimasi, kad automobilių srautas pasislinks kairėn ir laukiantiems pasukti į Žemaitės gatvę laukimas smarkiai sutrumpės, o nekantriausiems nebereikės kirsti kampo pro Nestės degalinę", - informavo politikas.

Po šiuo Z. Medžidovo pasisakymu gyventojai turėjo ir daugiau pastabų šiai ir kitoms Šiaulių gatvėms. Vieni patarė įrengti daugiau žiedinių sankryžų, kiti - sureguliuoti šviesoforų ciklus ar bandyti kitaip mažinti šiuo metu itin padidėjusias spūstis mieste.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite