Angle down Atgal

Santaros klinikos: gydomi 154 pacientai, atraminėse ligoninėse – 351

Penktadienio, lapkričio 27 dienos, duomenimis, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose gydomi 154 COVID-19 sergantys pacientai, iš jų 31 - Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. Iš 155 sergančiųjų - 1 vaikas.

Kaip praneša klinikos, iš visų COVID-19 gydomiems pacientams skirtų stacionaro vietų Santaros klinikose užimta 92 proc., reanimacijos ir intensyviosios terapijos - 62 proc.

Santaros klinikų Laboratorinės medicinos centro duomenimis, naujų teigiamų COVID-19 testų atsakymų ligoninės laboratorijoje gauta daugiausia per visą pandeminį laikotarpį - 128 per parą.

Atraminėse ligoninėse gydoma 351 pacientas: Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje - 151 pacientas, iš jų 5 - Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje - 25 pacientai, iš jų 3 - Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Ukmergės ligoninėje - 61 pacientas, iš jų 3 - Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Alytaus S. Kudirkos ligoninėje - 67 pacientai, iš jų - 4 Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Druskininkų ligoninėje - 21 pacientas, Trakų ligoninėje - 18 pacientų. Švenčionių ligoninėje penktadienį jau pradėjo veikti 25 vietų padalinys ir jau gydomi 8 pacientai.

Vilniaus regione COVID-19 ligoninių suaugusių aktyvaus gydymo vietų užimtumas siekia 77 proc., o reanimacijos ir intensyviosios terapijos - 63 proc.

Ruošiantis savaitgaliui, Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje planuojamos papildomos 20 vietų COVID-19 ligoniams.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite