Angle down Atgal

Šalyje pradėjo veikti pirmasis šunų paplūdimys

Sveikatos apsaugos ministrui patvirtinus naują tvarką, kuria panaikinamas draudimas į paplūdimius eiti kartu su gyvūnais, šalyje pradėjo veikti pirmasis šunų paplūdimys.

Tapkite mūsų draugu „Facebook“ ir sekite svarbiausias naujienas!

Savivaldybėms suteikta galimybė spręsti, kuriuose paplūdimiuose bus galima lankytis su gyvūnais ir pasirūpinti, kad juose būtų užtikrinti higienos normos reikalavimai, pastatyti įspėjamieji ženklai.

Į pasikeitimus bene pirmoji sureagavo Neringos savivaldybė. Šiandien Neringoje pradėjo veikti paplūdimys, kuriame šeimininkai laukiami kartu su savo augintiniais. Meras Darius Jasaitis neslepia, kad Neringos savivaldybė buvo šių pokyčių iniciatorė.

Šeimininkai su savo keturkojais augintiniais bus laukiami šiauriniame Neringos paplūdimyje – paskutiniame paplūdimyje į Klaipėdos pusę.

Tikimasi, kad kitąmet tokių paplūdimių Lietuvoje atsiras ir daugiau, mat šiuos pokyčius teigiamai vertina ir kiti pajūrio merai.

Daugelis gyvūnus auginančių žmonių dėl draudimų į paplūdimius vestis augintinius keliaudami atostogauti susidurdavo su nepatogumais. Tačiau nuo šiol žmonės kartu su augintiniu galės lankytis specialiais ženklais pažymėtuose paplūdimiuose.

Gyvūnams pritaikyti paplūdimiai žymimi įspėjamaisiais ženklais, juose turi būti pastatytos specialios šiukšlių dėžės.

Tokių ženklų, draudžiančių į paplūdimius eiti kartu su gyvūnais, nuo šiol Lietuvoje mažės.
Tokių ženklų, draudžiančių į paplūdimius eiti kartu su gyvūnais, nuo šiol Lietuvoje mažės.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite