Angle down Atgal

Šalčininkuose su įkalčiais pagauta turgaus pardavėja

2020 m. spalio 12 d. Šalčininkų r. PK pareigūnai reaguodami į gyventojų pranešimus apie 10 val. 25 min. vykdant policinę priemonę Šalčininkų m., Vilniaus g., esančioje turgavietėje sulaikė 1964 m. gimusią moteriškę, kuri policijai jau buvo žinoma kaip įžūli kontrabandinių cigarečių ir naminės degtinės prekiautoja.

Atlikus policines priemones ir patikrinus prekyvietę pareigūnai surado 20 pakelių cigarečių „Minsk City“ ir 46 pakelius cigarečių „NZ Gold“, nepaženklintų LR Vyriausybės nustatyta tvarka finansų ministro patvirtinto pavyzdžio specialiais ženklais-banderolėmis, kurių bendra muitinė vertė yra 233, 64 eur. Taip pat, prekybos vietoje buvo rastas 1,5 l talpos plastikinis butelis "Coca Cola", kuriame buvo apie 1,5 l. geltonos spalvos skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. Dėl padarytų administracinių teisės pažeidimų pradėtos administracinio teisės pažeidimo bylos teisenos ir netrūkus nelegalaus alkoholio ir kontrabandinių cigarečių pardavėjai teks stoti prieš teismą. Už padarytus pažeidimus moteriškei gresia bauda iki 1900 eurų.

Šalčininkų policija dėkinga vietos gyventojams už vertingą informaciją išaiškinant ir kovojant su šiais teisės pažeidimais ir toliau prašo gyventojų nebūti abejingiems ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti bendruoju pagalbos telefonu Nr. 112, www.epolicija.lt arba telefonu 8700 60000.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite