Angle down Atgal

Šalčininkuose įžiebta eglė: sugrįžta romantiškos Kalėdos

Šįvakar sušvito pagrindinė Šalčininkų rajono eglė – romantiškos Kalėdos sugrįžta! Šių metų dovana rajono gyventojams ir svečiams – interaktyvūs sprendimai miesto aikštėje.

Kaip ir pernai į Šalčininkų miesto centrą grįžo stilinga karkasinė eglė, ant kurios žiba apie 1600 m girliandų ir puikuojasi 1100 auksinių ir sidabrinių burbulų. Aplink ją – 6 skirtingo dydžio šviečiantys burbulai, kurių aukštis nuo 1,9 m iki 1,3 m. Tačiau šiemet kompoziciją papildė fontaną papuošusios dekoracijos ir iglu namelis, kuriame veikia Kalėdų paštas.

Įmetus laišką į kalėdinio pašto dėžutę iglu namelis pradžiugins švieselių žaismu. Vaikai, nurodę savo adresą po švenčių sulauks staigmenos.

Šių metų naujovė – rajono gyventojai ir svečiai taip pat galės patys aktyvuoti kalėdines dekoracijas. Prie fontano ir eglutės įrengtos pakylos, ant kurių užlipus laukia staigmena. Prie fontano esanti pakyla aktyvuos septynis burbulus, kurie nudžiugins besikeičiančiomis spalvomis.

Užlipus ant šalia eglutės esančios pakylos pasigirs muzika ir švieselių šou. Raginame naudotis šiomis aktyvacijų zonomis protingai, be reikalo nelipti ant pakylų, leisti visiems pasidžiaugti interaktyviomis pramogomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite