Angle down Atgal

Šalčininkų rajono policijos pareigūnai apsaugojo gyventoją nuo sukčių

2020 m. birželio 28 d. Šalčininkų rajono gyventojas socialinio tinklapio Facebook paskyroje rado dominantį skelbimą, dėl parduodamo automobilio salono. Bendraudamas su ,,pardavėju’’ per messenger programėlę susitarė, dėl pirkimo fakto ir pervedė 194 eurus į nurodytą sąskaitą.

Po pinigų pervedimo, prekių vyras taip ir negavo, o ,,pardavėjo’’ paskyra buvo ištrinta. Šalčininkietis supratęs, kad liko apgautas iškart kreipėsi į policiją.
Profesionalaus pareigūnų darbo dėka, pinigai jau sekančią dieną buvo grąžinti šalčininkiečiui į sąskaitą. Kaip vėliau paaiškėjo, tai jau 5 ,,pirkėjas’’ norėjęs įsigyti tą pačią prekę.
Policijos pareigūnai perspėja, kad sukčių skelbimai išsiskiria gerokai mažesnėmis kainomis. Nesusitikę su pardavėju ir neapžiūrėję daikto, nesutikite mokėti avanso – venkite pirkti virtualiai, matydami vien nuotraukas internete.
Prašome gyventojus būti budriais ir nepakliūti į sukčių pinkles. Jeigu jūs jau sumokėjote už prekę, tačiau jos negavote ir negalite susisiekti su pardavėju, nedelsdami skambinkite skubiuoju pagalbos telefonu 112.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite