Angle down Atgal

S. Skvernelis sureagavo į I. Šimonytės kritiką dėl COVID-19 situacijos: jei bus paskirta, galės ir rūpintis tuo klausimu

Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad apie Vyriausybės nepasiruošimą sutikti antrąją COVID-19 bangą kalbanti Ingrida Šimonytė šiuo klausimu galės rūpintis pati, jei tik bus paskirta ministre pirmininke. Pasak S. Skvernelio, jo vadovaujama Vyriausybė yra pasiruošusi visiems galimiems atvejams.

„Jeigu ministre pirmininke bus paskirta ponia Šimonytė, tai ji galės ir rūpintis tuo klausimu. Šiandien aš galiu pasakyti, kad Vyriausybė yra numačiusi ir turi visiems atvejams reikalingas lėšas“, – po Vyriausybės posėdžio trumpai žurnalistams rėžė premjeras.

Po Seimo rinkimų dešiniųjų buriamos koalicijos lyderė I. Šimonytė portalui 15min teigė, kad, nors po pirmosios koronaviruso bangos Lietuvos ekonomika laikosi labai gerai, dabartinė Vyriausybė padarė nedaug, kad pasiruoštų antrajai viruso bangai. Pasak jos, S. Skvernelio vadovaujamas Ministrų Kabinetas nenumatė lėšų atvejui, jei tektų karantiną skelbti pakartotinai.  

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite