Angle down Atgal

S. Skvernelis pranešė greičiausiai dalyvausiantis artėjančiuose Seimo rinkimuose

Premjeras Saulius Skvernelis penktadienį pranešė greičiausiai su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) dalyvausiantis artėjančiuose Seimo rikimuose.

„Nėra ką atskleisti, jeigu aš atvažiavau, tai greičiausiai taip ir bus, kad dalyvausiu rinkimuose“, – atvykęs į LVŽS tarybos posėdį teigė S. Skvernelis.

S. Skvernelis apie dalyvavimą artėjančiuose Seimo rinkimuose pranešė prieš Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos tarybos posėdį.

LVŽS penktadienį Naisiuose susirinko į tarybos posėdį. Anot Ramūno Karbauskio, posėdyje aptarta situacija valstybėje, pasirengimas artėjantiems Seimo rinkimams.

LVŽS lyderis R. Karbauskis anksčiau yra teigęs, kad jo vadovaujama partija S. Skvernelį norėtų matyti vedant LVŽS sąrašą Seimo rinkimuose. Politiko teigimu, S. Skverneliui vesti partijos sąrašą būtų logiška, nes jo reitingas tarp „valstiečių" yra aukščiausias.

Premjeras, reaguodamas į tokį R. Karbauskio pasakymą, anksčiau teigė, kad pats dar nežino, ar apskritai liks politikoje. Visgi jis pabrėžė, kad nusprendęs tęsti politiko karjerą rinkimuose dalyvautų tik su LVŽS.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite