Angle down Atgal

S. Malinauskas: apie politiką kalbėti nenoriu

Iš premjero Sauliaus Skvernelio patarėjo pareigų pasitraukiantis Skirmantas Malinauskas apie savo tolimesnę karjerą kalba miglotai. Pasak jo, šiuo metu jis norintis pailsėti, o apie politiką apskritai kalbėti nebenori.

„Nepykit (arba pykit), bet uždaręs kabineto duris apie politiką kalbėti nenoriu. Atsisakiau jau suplanuotų interviu ir atmečiau visus siūlymus naujiems. Jau nesu premjero patarėjas ir negaliu kalbėti jo vardu, o mano asmeninė nuomonė, vargu, ar kam svarbi. Kalbėti turi tie, kurie toliau sprendžia svarbiausius valstybės klausimus. Po darbo patarėju, o prieš tai žurnalistu, grįžtu į privatų gyvenimą ir noriu juo pasimėgauti“, – savo feisbuko paskyroje teigia S. Malinauskas.

S. Malinauskas teigia, kad artimiausiomis dienomis ilsėsis ir leis laiką su šeima.

„Kas toliau? Nežinau. Noriu paimti bent kelių dienų pauzę, išsimiegoti, laiko skirti šeimai. Na tie visi standartiniai dalykai, kuriuos sakai norėdamas tiesiog patinginiauti“, – teigia S. Malinauskas.

ELTA primena, kad ketvirtadienį S. Skvernelis patvirtino, kad nuo penktadienio, kovo 6 dienos, iš patarėjo pareigų traukiasi S. Malinauskas.

Elta

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite