Angle down Atgal

S. Daukanto gimnazijoje sveikatingumo renginys „Judėkime zumbos ritmu“

Gruodžio 5 dieną, 13.00 val. Simono Daukanto gimnazijos sporto salėje vyko tradicinis sveikatingumo renginys „Judėkime zumbos ritmu“, kuriame dalyvavo Jovaro, Salduvės, Medelyno, V.Kudirkos, Juventos progimnazijų, Šiaulių logopedinės mokyklos ir Simono Daukanto gimnazijos merginos bei kūno kultūros mokytojai.

Šventė prasidėjo kūno kultūros mokytojos, Ingridos Bartašienės, linksmu improvizuotu mankštos šokiu, o gimnazijos šokių kolektyvo „Eurika“ merginos: Monika, Erika, Laura, Miglė pradėjo šventės atidarymą savo gražiu šokio pasirodymu. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Vytautas Kantauskas, o renginio vedančioji IIa klasės mokinė Monika Mačiulskytė supažindino su renginio programa, pabrėždama, kad tai ne konkursas ir ne varžybos, bet masinė treniruotė visiems kartu ir pakvietė Ii klasės merginas: Rugilę, Aristidą, Deimantę, kurios zumba šokio elementų judesiais, skambant pašėlusiai gerai, nuotaikingai muzikai, kaitino šokančius dalyvius.

Šokio fiestą tęsė ir zumbos treniruotę pravedė Šiaulių Simono Daukantogimnazijos šokio mokytoja, sveikatingumo ir sporto klubo „Impuls“ trenerė Arnolda Kapačinskienė, kurios energija, šypsena, profesionalumas suteikė dalyviams gerų emocijų ir norą išmokti įvaldyti zumba šokio judesius.

Visi komandų dalyviai buvo apdovanotos Simono Daukanto gimnazijos padėkos raštais. Kūno kultūros mokytojai džiaugėsi energingai šokusių dalyvių gausa ir aktyvumu, bei mūsų gimnazijos mokiniais, kurie geranoriškai prisidėjo prie renginio organizavimo ir dalyvavimo jame. Didžiuojamės jais!

Parengė kūno kultūros mokytoja Ingrida Bartašienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite