Sportas2019 m. Kovo 8 d. 20:55

„Ryto“ krepšininkai nepateko į Europos taurės pusfinalį

D.Labučo nuotr.

75238

Vilniaus „Ryto“ komandai nepavyko patekti į Europos krepšinio taurės (Eurocup) turnyro pusfinalį. Antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse penktadienį Vilniaus klubas namuose 56:71 (14:20, 25:13, 9:24, 10:14) pralaimėjo Valensijos „Valencia Basket“ (Ispanija) ekipai ir pralaimėjo seriją iki dviejų pergalių 0-2.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie 7-ąją min. pirmavo 8 taškais (18:10). Antrajame kėlinyje įsimėtė „Ryto“ snaiperiai ir šeimininkai perėmė iniciatyvą. Po laimėtos atkarpos 12:0, „Rytas“ išsiveržė į priekį 31:28. Įpusėjus mačui, vilniečiai pirmavo jau 39:33.

Deja, bet antroji rungtynių pusė „Ryto“ krepšininkams nesusiklostė. Trečiąjį kėlinį Vilniaus klubas pralaimėjo 9:24, o per paskutines 10 min. Valensijos komanda kontroliavo situaciją ir šventė užtikrintą pergalę.

Vilniaus komandai 11 taškų pelnė Martynas Echodas, po 10 - Eimantas Bendžius ir Arciomas Parachovskis, 9 - Rokas Stipčevičius, 6 - Arnas Butkevičius.

Valensijos ekipoje 18 taškų surinko Mike'as Tobey, 11 - Fernando San Emeterio.

Vilniaus ekipa kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 24-34.

Pirmąsias rungtynes Valensijoje „Rytas“ pralaimėjo 64:75 (20:12, 10:14, 13:22, 21:27).