Nuotraukos iš darželio archyvo
Angle down Atgal

Rytinė mankšta darželyje

Marijampolės vaikų lopšelyje-darželyje „Linelis“ liepos 9 dieną vyko lopšelių-darželių „Rasa“‘ ir „Linelis“ vaikų bendra rytinė mankšta su pasakų herojais. Šiltas vasaros lietus tyliai beldėsi į darželio langus. Pilki debesėliai, žaisdami su vėju, slėpė saulę. Vaikučiai nekantriai laukė, kada pasirodys saulutė ir su vėju nudžiovins lietaus lašus. Ilgai laukti neteko, pavargę dangaus žaidėjai netrukus leido saulutei pradžiuginti vaikus.

Gaivus oras, puiki nuotaika subūrė grupės vaikučius į darželio kiemą. Netrukus pasirodė Pelytė Mikė, per skubėjimą pamiršus draugę Pepę su vaikais Ralfu Griovėju ir Rykliuke. Bendromis pastangomis kartu su vaikučiais šaukėme, kvietėme ir ieškojome likusių svečių. Šūksniais ir geromis emocijomis Pelytės draugus prišaukėme.

Sportavome, šokome, žaidėme ir daug sužinojome. Reikia valgyti košę, būti geram, visada klausyti tėvelių ir auklėtojų, daug sportuoti, nesipykti su draugais ir augsi sveikas bei laimingas.

Daug gerų emocijų suteikė šokių grupės „Korni“ pasirodymas (vadovė Gerda Dabrilienė).

Padėkoję pasakų herojams, pažadėję nepamiršti, ką sužinojome, atsisveikinome neilgam, nes Pelyte Mike su savo draugais pažadėjo dažniau mus lankyti.

Lijana JUOČIENĖ

Lopšelio-darželio „Rasa“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja,

Daiva RUTKAUSKIENĖ,

Renata RADZEVIČIENĖ

Lopšelio-darželio „Linelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite