Sportas2018 m. Rugsėjo 5 d. 21:40

Rutulio stūmikė G. Kazlauskienė pasaulio veteranų čempionate užėmė ketvirtąją vietą

Lietuva

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

51202

Malagoje (Ispanija) vykstančio pasaulio veteranų lengvosios atletikos čempionato moterų W65 amžiaus grupės rutulio stūmimo varžybose trečiadienį Lietuvos atstovė Genovaitė Kazlauskienė užėmė ketvirtą vietą. Ji rutulį nustūmė 9 m 90 cm.

Trečiadienį varžėsi dar keturios Lietuvos rutulio stūmikės. Birutė Keršulienė (W65, 9 m 68 cm) ir Jadvyga Putinienė (W70, 8 m 74 cm) užėmė penktąsias vietas, Janina Lapienienė (W55, 11 m 67 cm) - šeštąją, o Ilona Kleizienė (W55, 9 m 21 cm) - 15-ąją.

W50 grupės septynkovės varžybose po keturių rungčių pirmauja Neringa Jakštienė, turinti 3380 taškų. Artimiausią varžovę ji lenkia 181 tašku. Toje pačioje grupėje rungtyniaujanti Edita Valiulienė kol kas yra 13-a (2441 tšk.).

Kęstutis Abromaitis (M60) 300 m barjerinio bėgimo nebaigė.