Angle down Atgal

Rusas buvo nubaustas už bandymą į lėktuvo kabiną įsinešti nutukusį savo katiną

Rusijos avialinijos „Aeroflot“ nubaudė vieną savo dažną keleivį už pažeistas taisykles – jis į lėktuvo kabiną bandė įsinešti savo nutukusį katiną, praneša portalas BBC.

34 metų Mikhailas Galinas pasiėmė savo katiną Viktorą į skrydį Maskva–Vladivostokas. Pagal „Aeroflot“ taisykles, gyvūnai, kurie sveria daugiau nei 8 kg, turi būti skraidinami bagažo skyriuje.

Kadangi katinas tuo metu buvo per sunkus, M. Galinas sugalvojo gudrų planą – bandydamas išvengti svorio apribojimų, jis prie registracijos stalo atsinešė kitą, lengvesnę, katę.

Avialinijų teigimu, kadangi M. Galinas pažeidė taisykles, „buvo priimtas sprendimas išbraukti šį asmenį iš dažnų skraidytojų programos“.

„Visi sukaupti kelionių kilometrai per visą dalyvavimo programoje laikotarpį bus anuliuoti“, – teigiama avialinijų pranešime.

Kaip jam pavyko prasinešti į kabiną katiną?

Pats įvykio kaltininkas M. Galinas visai neseniai savo „Facebook“ paskyroje atskleidė paslaptį, kaip jam pavyko Viktorą įsinešti į kabiną. Keliautojas atskleidė, kad jis turėjo Viktorą kartu su savimi skrydžio iš Rygos į Maskvą metu. Iš ten jo laukė jungtinis skrydis į Vladivostoką.

Tačiau bebandant įlipti į antrąjį lėktuvą Maskvoje „Aeroflot“ personalas informavo, kad jie neįleis į keleivių kabiną katino.

„Svarstyklės parodė, kad gyvūnas sustorėjo iki daugiau nei 10 kilogramų – svorio, neleistino į kabiną“, – rašė M. Galinas.

Nenorėdamas palikti katino bagažo skyriuje, gyvūno šeimininkas nukėlė savo skrydį ir ėmėsi „strateginio pasirinkimo surasti panašų, bet lengvesnį katiną“ Maskvoje. Galiausiai kitą dieną M. Galinas grįžo į oro uostą su mažesniu „katinu dubleriu“, kuriam pavyko pereiti svarstyklių išbandymą.

Iškart po to M. Galinas atidavė smulkesnį katiną oro uoste atgal jo šeimininkams ir įsilaipino į lėktuvą su Viktoru. Ši operacija, panašu, būtų neišaiškėjusi, jei ne minėtoji „Facebook“ žinutė apie „operaciją pakeisti storulį katiną Viktorą“, kurioje galima matyti gyvūną su šeimininku šalia putojančio vyno taurės.

Ši žinutė galiausiai patraukė „Aeroflot“ dėmesį, kurie iškart pradėjo vidinį tyrimą – oro uosto kameros užfiksavo katinų apsikeitimo operaciją.

M. Galinas, panašu, šią bausmę pasitiko su humoro gaida – kitoje „Facebook“ žinutėje jis pasidalijo dar kačiuko Viktoro nuotrauka su prierašu: „Čia, kai jo svoris vis dar atitiko oro vežėjo reikalavimus.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite