Angle down Atgal

Rugsėjo 5-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo penktoji, ketvirtadienis - 248-oji metų diena (ketvirtoji 36-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 117 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dinga, Dingailas, Dingailė, Erčius, Erdas, Erdenė, Filibertas, Firmas, Firminas, Gausantė, Justina, Rasvita, Rozvita, Stanislova;

rytoj: Beata, Beatas, Fausta, Faustas, Kantigirda, Kantigirdas, Magnas, Tautas, Tautenė, Vaištartas, Vaištartė, Vaštautas, Vaištautė;

poryt: Bartas, Bartenė, Bartė, Bartys, Palma, Palmyra, Pulcherija, Pulkerija, Regina, Rėda.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.30, leidžiasi 20.05. Dienos ilgumas - 13.35.

Šiandien - paskutinė Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Patirtis didina mūsų išmintį, bet nemažina mūsų kvailumo“ (H. V. Šo).

***************

Astrologinė prognozė rugsėjo 5-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Gana perspektyvi diena. Viskas klostysis palankia linkme. Produktyvus būtų pokalbis su darbdaviu, įtakingu veikėju, valdininku ar užsieniečiu. Tiktų tvarkyti teisinius bei su mokslu ir užsieniu susijusius reikalus.

JAUTIS. Tikėtina, kad imsite rimtai galvoti apie veiklos arba gyvenimo būdo keitimą. Galite gauti gerą naujieną, pakvietimą. Galimas įvykis, kuris paskatins jūsų populiarumo, autoriteto augimą.

DVYNIAI. Tikėtina, kad gerų vilčių suteiks su finansais, tarpininkavimu susiję reikalai. Turbūt susitiksite su jus dominančiu asmeniu. Būkite apdairūs, kad neapsigautumėte. Gali nustebinti išryškėję partnerių motyvai.

VĖŽYS. Jeigu turite svarbių darbų, vizitų, verta paskubėti. Bus galimybių susitarti dėl jums labai aktualių dalykų, informacijos, tarpininkavimo. Galbūt teks aiškintis dėl kai kurių įsipareigojimų.

LIŪTAS. Jus lydės puiki nuotaika, užplūs kūrybinis įkvėpimas. Visais įmanomais būdais sieksite būti mylimi, populiarūs. Palanku sudarinėti sutartis, dalyvauti pristatymuose.

MERGELĖ. Vargu ar ši diena bus kasdieniška. Jums rūpės šeima, namai, tačiau ne tiek, kad atsisakytumėte viliojamo pasiūlymo. Veržte veršitės į pasimatymą arba dominantį renginį. Gana lengvai pasiduosite kitų įtakai, vaikų prašymams.

SVARSTYKLĖS. Aktualūs bus mokslo, informacijos, reklamos, ryšių, verslo sutarčių klausimai. Gali pasirodyti, kad turite patikimų pagalbininkų. Turbūt gausite svarbią žinią ar kvietimą. Galite kiek neįprastai pakeisti įvaizdį.

SKORPIONAS. Pasižymėsite nebloga komercine uosle. Jeigu pasistengsite, jums pavyks atkurti finansinę pusiausvyrą, pritraukti klientus, sutvarkyti nuosavybės dokumentus, susitarti dėl kredito ar pan.

ŠAULYS. Nors mąstysite gana racionaliai, visgi savimeilė, tuštybė gali imti viršų ten, kur norite padaryti įspūdį, pademonstruoti autoritetą ir pan. Apdairiau elkitės su pinigais ir svetimais, pasiskolintais daiktais.

OŽIARAGIS. Diena žada naujienų. Galbūt išryškės tai, kas ilgai nedavė ramybės. Regis, tai jūsų nenuvils. Jeigu niekas netrukdys susikaupti, jums neblogai seksis ruošti publikacijas, mokslinius straipsnius.

VANDENIS. Ši diena bus nuotaikinga, ypač jei susitiksite su draugais, nevengsite naujų pažinčių. Būsite nusiteikę aplinkiniams pasakoti savo kelionių įspūdžius, ateities planus.

ŽUVYS. Neišvengsite nerimo, jeigu ketinate pretenduoti į naują darbo vietą, dalyvauti konkurse ar pan. Situacija gana neprognozuojama ir kintanti – tai atrodys, kad jus puikiai vertina, tai, kad nekeliate pasitikėjimo.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite