Angle down Atgal

Rugsėjo 19-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo devynioliktoji, sekmadienis – 262-oji metų diena (paskutinė 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 103 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arnulfas, Giedrė, Girvinas, Vytė, Vilhelmina, Vilė;

rytoj: Andriejus, Eustachijus, Fausta, Tautgirdė, Vainoras;

poryt: Mantrimas, Mantrimė, Mantvilas, Mantvilė, Manvilas, Manvilė, Matas, Nijolė, Viskintas, Viskintė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.56, leidžiasi 19.29. Dienos ilgumas – 12.33.

Šiandien – paskutinė Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Gamta niekados mūsų neapgaudinėja; tik mes patys nuolat apsigauname“ (Ž. Ž. Ruso).

***************

Astrologinė prognozė rugsėjo 19-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Dabar arba neseniai užmegztas ryšys žadins svajones, fantazijas. Gali prabilti arba plėtotis jūsų meninis talentas. Labai atpalaiduojamai veiks meditacijos, muzika, knygų skaitymas.

JAUTIS. Būsite nusiteikę svečiuotis pas draugus, gimines arba bendrauti socialiniuose tinkluose. Seksis gražbyliauti, subtiliai flirtuoti, išmintingai diskutuoti. Galite būti tikri, kad sudominsite tą, kurį norite sudominti.

DVYNIAI. Būsite nusiteikę siekti savirealizacijos, plėsti akiratį. Galimos tam tikros reformos, susijusios su profesine veikla, apie kurias dabar nuolat suksis mintys.

VĖŽYS. Dienos įvykiai turėtų įnešti gaivumo į jūsų kasdienybę. Be abejonės, galite imtis intelektinės veiklos, mokslinių darbų. Rimtai pasistengus, jums gali atsiverti šaunios perspektyvos.

LIŪTAS. Dėl savo ir šeimos patogumų bei gerovės stengsitės ir pataupyti, ir pigiau šį tą įsigyti. Šiandien gali sektis dėl nuolaidų, akcijų. Naudingos informacijos rasite internete.

MERGELĖ. Tikriausiai išsiaiškinsite tuos santykius, kurie kėlė nerimą. Tai padės jums pasijusti geriau ir dvasiškai, ir fiziškai. Bus išlaidų, jei pasikviesite svečių ar eisite į viešus renginius.

SVARSTYKLĖS. Jeigu veiksite darniai kartu su kitais, galėsite be kliūčių pasiekti norimų rezultatų. Galbūt sėkmingai suorganizuosite kokią nors pramogą, veiklą.

SKORPIONAS. Palanku organizuoti renginius, viešus pristatymus, megzti naujus ryšius. Derėtų pasidomėti augančios kartos interesais. Kažką intriguojama galite sužinoti apie meilės objektą.

ŠAULYS. Tikriausiai mėginsite realizuoti planus, susijusius su nekilnojamuoju turtu ar pan. Seksis gerinti šeimos gyvenimo sąlygas. Tikėtini neblogi pasiūlymai ir patarimai, kaip moderniau ir pigiau kažką įsirengti, pertvarkyti.

OŽIARAGIS. Tikriausiai nemažai sužinosite ir patirsite. Tiktų mokytis, tvarkyti korespondenciją, rašyti, reklamuotis. Įtikinama jūsų kalba padės patraukti reikiamo asmens dėmesį.

VANDENIS. Regis, neišvengsite šiokių tokių rūpesčių. Tačiau už atliktą darbą, suteiktą paslaugą jums bus atlyginta. Kils noras puoštis, įsigyti naujų drabužių, aksesuarų.

ŽUVYS. Šiandieniai kontaktai jus turėtų džiuginti. Pajusite, kad esate vertinami, laukiami. Tikriausiai bus progų pasikalbėti apie jums aktualius dalykus ir užsitikrinti kažkieno paramą.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite