Angle down Atgal

Rugsė­jo 1-osios šventę pa­minė­ki­te Dar­gai­čių zoo­lo­gi­jos so­de

Šiau­lių r. įsikūręs Dar­gai­čių zoo­lo­gi­jos so­das – nuo­sta­bi vie­ta at­si­pa­lai­duo­ti Rugsė­jo 1-ąją bei per mokslo metus pa­bėgti nuo ru­ti­nos. Pla­čiau pa­sa­ko­ja so­do šei­mi­nin­kas, al­pakų ūkio įkūrėjas Rai­mon­das Ne­ver­daus­kas:
 

– Daugelis zoologijos sodų stengiasi parodyti gyvūnų rūšių įvairovę, o mūsiškis labiau orientuojasi į ryšį, sukuriamą tarp žmogaus ir gyvūno. Yra įrodyta, jog buvimas šalia gyvūnų mažina stresą. Moksleivius, kurie nori pabėgti, pailsėti, nusiraminti, kviečiame apsilankyti Dargaičių zoologijos sode. Didžiąją dalį gyvūnų čia galima pamaitinti, paglostyti, su jais pabendrauti. Ypač kai mūsų gyvūnai patys nori žmogaus artumo bei šilumos, todėl dažniausiai lankytojų jau iš anksto laukia prie aptvaro šonų.

Į Dargaičių zoologijos sodą galite atvykti su visa klase – ekskursijose pas mus lankėsi ne viena mokykla. Turime ir gido paslaugas lietuvių bei rusų kalbomis. Patys jauniausieji ir nedrąsiausieji vaikai dažniausiai būna sužavėti mūsų mažųjų gyvūnėlių kolekcijos, mat esame surinkę įvairių miniatiūrinių gyvūnų gamą. Joje – Kveslando salos mini avys, kurių ūgis – tik 40–45 cm, dekoratyvinės mini olandų kilmės ožkytės, mini Falabella arkliukai, Zebu karvytės, vos siekiančios bambą, ir kt. Vyresnieji drąsiai eina prie visų gyvūnų.

 

Dargaičių zoologijos sodas yra įsikūręs 3,5 hektaro teritorijoje. Palengva apeiti visą teritoriją, paskaityti aprašymus, pamaitinti bei paglostyti gyvūnus užtrunka apie pusantros valandos. O jeigu pas mus norite pabūti dar ilgiau, zoologijos sode yra įrengtos sūpynės, smėlio žaidimo dėžės, vaikai gali pajodinėti ant ponių. Taip pat išbandyti elektrines mašinytes arba triušių terapiją. Turime ir dvi pavėsines – jose galima atsipūsti, papiknikauti ir surengti nedidelę Rugsėjo 1-osios šventę.

Dargaičių km., Šiaulių r.
Tel. 8 600 96 968
Sezono metu (05.01-10.01) dirbame kasdien nuo 11 iki 18 val.

Ne sezono metu dirbame savaitgaliais ir
švenčių dienomis 11.00-16.00.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite