Mokyklos ugdytiniai eilėmis pasveikino susirinkusiuosius į Rugsėjo 1-osios šventę.
Angle down Atgal

Rugsėjis „Rugelyje“ – daugiau ugdytinių ir nauji iššūkiai

Mokykla-darželis „Rugelis“ jau skaičiuoja 180 ugdytinių būrį. Gudienoje veikianti švietimo įstaiga jau išaugo iš vienos vietovės, mat turi skyrių Stasiūnuose. Stasiūnuose veikia trys ikimokyklinio ugdymo grupės ir yra dvi mokinukų klasės. Apie rugsėjo 1-osios šventę darželyje-mokykloje „Rugelis“

Mokykla-darželis „Rugelis“ jau skaičiuoja 180 ugdytinių būrį. Gudienoje veikianti švietimo įstaiga jau išaugo iš vienos vietovės, mat turi skyrių Stasiūnuose. Stasiūnuose veikia trys ikimokyklinio ugdymo grupės ir yra dvi mokinukų klasės. Nuo šių metų sausio „Rugeliui“ vadovauja Aurika Bartkienė, kuri apie pokyčius ir iššūkius kalbėjo Rugsėjo pirmosios šventėje.

Kaip ir pridera, pirmiausiai buvo pakelta Lietuvos trispalvė ir sugiedotas šalies himnas. Šventės pradžioje įstaigos vadovė visų pirma pasveikino pirmokus, kurie nedrąsiai palieka vaikystės šalį ir žengia į mokyklos klasę. Jiems vadovaus mokytoja Aldona Rudienė. Pirmokai gavo dovanų po segtuvą su reikalingiausiais dalykais. Vaikučius pasveikino VšĮ „Saugi pradžia“ atstovai, kurie mažiesiems įteikė po atšvaitą ir liemenę. Šventėje dalyvavo rajono savivaldybės mero pavaduotojas Darius Vilimas. Jis pasidalijo prisiminimais, kad šią įstaigą lankė ir jo abu sūnūs.

„Čia dirba puikūs darbuotojai, čia saugu ir patikima“, - sakė svečias, įteikęs bendruomenei šakotį. Su naujų mokslo metų pradžia visus susirinkusiuosius pasveikino rajono tarybos narys Algimantas Radvila. „Aš džiaugiuosi, kad į „Rugelio“ darželio grupę kiekvieną dieną ateis mano anūkė. Gyvenimas yra geriausia mūsų mokykla. Tik niekas nežino, kokius testus reikės laikyti ar kada kokį egzaminą laikysime“, - sakė verslininkas, palinkėjęs ištvermės pedagogams bei vaikučių tėveliams.

Su švente sveikino Kaišiadorių apylinkės seniūnijos vyriausioji specialistė Neringa Armonavičienė, kuri perdavė seniūnės linkėjimus ir spalvingas dovanas vaikams. Įstaigos vadovė pasveikino ir visus kolektyvo darbuotojus. Kiekvienam iš jų buvo įteikti puodeliai su įstaigos pavadinimu. „Šie mūsų mokslo metai bus kitokie. Tokia yra dabartis, tokie yra reikalavimai, ir mes jų laikysimės.

Tėvelių prašau pasirūpinti, kad vaikai turėtų kaukes. Mes rūpinsimės mokyklinio autobuso švara, jį dezinfekuosime. Vaikai į mokyklą pateks pro tris skirtingus įėjimus. Valgys vietinėje valgykloje, bet skirtingu laiku.

Stengsimės, kad vaikai ir mokytojai nesibūriuotų, kad būtų laikomasi atstumų, dėvimos apsaugos kaukės“, - sakė direktorė. Po šventinių sveikinimų vaikai su mokytojais suėjo į klases, tėveliams buvo rekomenduota pasilikti kieme. Visai netoliese su išradingais animatoriais linksminosi patys mažiausieji. Šventė baigėsi. Laukia darbingi ir iššūkių kupini mokslo metai.

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite