Angle down Atgal

Rugpjūčio 26-oji: vardadieniai, astrologija

Rugpjūčio dvidešimt šeštoji, pirmadienis - 238-oji metų diena (pirmoji 35-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 127 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Algina, Alginas, Alginė, Alginta, Algintas, Aleksandras, Gailius, Zefirinas, Zefyrinas;

rytoj: Aušrinė, Cezarijus, Geidas, Geidbutas, Geidė, Geidys, Monika, Mudrė, Tolvyda, Tolvydas;

poryt: Augusta, Augustas, Augustė, Augustina, Augustinas, Mėta, Patricija, Steiginta, Steigintas, Steigvilas, Steigvilė, Stengvilas, Stengvilė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.12, leidžiasi 20.29. Dienos ilgumas – 14.17.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Atminkite: jei darote daugiau nei tai, už ką jums moka, ateis diena, kai jums mokės daugiau už tai, ką darote" (Z. Ziglaras).

**************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 26-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Šiandien gerai seksis, jei pasitikėsite savo jėgomis, išmanymu ir patrauklumu. Nuoširdžiai pabendraukite su aplinkiniais, šeimos nariais. Tai padės jums pralinksmėti, atsipalaiduoti.

JAUTIS. Diena pasižymės kontaktų, pokalbių gausa, šilta, draugiška atmosfera. Atsiras galimybių atskleisti savo geriausias savybes. Tik labiau kreipkite dėmesį į tai, ką kiti sako ar pataria. Žavaus siurprizo galite sulaukti iš mylimo žmogaus.

DVYNIAI. Sėkmingai judės reikalai, susiję su nuosavybe, komfortu. Galbūt pavyks ką nors pelningai parduoti, išnuomoti. Nusimato gundantys pasiūlymai, kvietimai. Pagerėjimą ir pagyvėjimą pajusite meilės reikaluose.

VĖŽYS. Tikriausiai šiandien atsigaus ir kūnas, ir dvasia. Lengviau rasite bendrą kalbą su aplinkiniais, o jie pastebės ir įvertins jūsų privalumus. Trauks pikantiški užsiėmimai, nuotykiai. Meilė ir kūryba suteiks ypatingus sparnus, keliamus įkvėpimo, polėkio.

LIŪTAS. Šiandieną klausykitės intuicijos balso ir diena bus itin sėkminga. Galbūt sužinosite tai, kas ilgai jums buvo nesuvokiama. Galite pademonstruoti altruizmą arba patirti ypatingų išgyvenimų, susijusių su meile, menais, mistika.

MERGELĖ. Diena palanki kūrybinėms veikloms, kolektyviniams aptarimams, susibūrimams. Galbūt suliepsnosite meile. Tikėtinas spontaniškas poelgis, kuris paveiks jūsų ateitį.

SVARSTYKLĖS. Dalyvavimas kultūriniuose ar kituose viešuose renginiuose atneš naudos, patyrimo, pažinčių. Galite sutikti žmogų, su kuriuo susiję neeiliniai įspūdžiai. Įsigysite kažką originalaus savo įvaizdžiui praturtinti.

SKORPIONAS. Maloniai nustebinti gali dominantis žmogus, gerbėjas. Netikėtai gali užsimegzti aistringas flirtas. Turbūt teks bendrauti su menininkais, bohemos atstovais. Leiskite pasireikšti savo kūrybingumui.

ŠAULYS. Būsite labai įžvalgūs ir nuovokūs. Nuobodžiauti jums neleis ir pažįstami, ir nepažįstami žmonės. Turbūt kažkas sugrąžins skolą arba jūs pagaliau nusimesite skolos naštą.

OŽIARAGIS. Šiandien jums seksis visuomeniniuose, kolektyviniuose reikaluose, kūrybiniuose ir kitokiuose konkursuose. Iš kažkur atsiras daug entuziazmo, žaismingumo. Tikėtina, kad sutiksite žmogų, su kuriuo užsimegs asmeniniai ar dalykiniai ryšiai.

VANDENIS. Gali būti, kad nutarsite keisti įvaizdį ar gyvenimo būdą, darbovietę. Seksis demonstruoti kūrybiškumą, stebinti šeimos narius originaliais sumanymais ir patarimais.

ŽUVYS. Šiandien būsite žavūs bei iškalbūs, todėl visiems patiksite. Bus nesunku prisigalvoti kuo užsiimti, kad būtų įdomu ir malonu. Galbūt sulauksite meilės prisipažinimo ar nuostabių komplimentų.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite