Angle down Atgal

Rugpjūčio 19-oji: vardadieniai, astrologija

Rugpjūčio 19-oji - Pasaulinė fotografijos diena.

Rugpjūčio devynioliktoji, pirmadienis - 231-oji metų diena (pirmoji 34-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 134 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Argauda, Argaudas, Argaudė, Balys, Boleslovas, Bolius, Emilija, Felicija, Patrimpas;

rytoj: Benona, Benonas, Bernarda, Bernardas, Beržas, Beržūna, Nemunas, Neringa, Samuelis, Tolvina, Tolvinas, Tolvinė;

poryt: Gaudvaišas, Gaudvyda, Gaudvydas, Medeina, Medeinė, Medeinis, Symantas, Symantė, Syvainas, Syvainė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.59, leidžiasi 20.45. Dienos ilgumas - 14.46.

Šiandien - penktoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Jei nėra sielvarto gyvenime, nėra ir meilės jam“ (A. Kamiu).

************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 19-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Šiandien vienodai dėmesio pareikalaus ir darbas, ir šeima. Seksis megzti reikalingus ryšius, argumentuotai kalbėti. Bus įspūdžių, jei turėsite reikalų su užsieniečiais.

JAUTIS. Šiandieną jums trūks valios, ryžto, tačiau pasireikš stiprios nuojautos, meniniai sugebėjimai. Tiktų ieškoti atsakymų į svarbius jums klausimus, gvildenti paslaptis. Nekenkite savo sveikatai, nes ji dabar lengvai pažeidžiama.

DVYNIAI. Diena sėkminga daugumai darbų ir kontaktų. Kuo labiau darbuositės galva ir liežuviu, tuo labiau seksis. Kils idėjų, sumanymų, netrūks ir kūrybinės ugnelės.

VĖŽYS. Kils noras stiprinti profesinę padėtį. Jeigu ieškote naujo darbo, turbūt gausite pasiūlymą, kuris sudomins. Galbūt gero patarimo ar pagalbos sulauksite iš pažįstamo žmogaus, kolegos.

LIŪTAS. Tikėtini svarbūs kontaktai, atsakingi reikalai. Turbūt pavyks draugiškai susitarti dėl aktualių dalykų su nepažįstamais veikėjais, valdininkais ar užsieniečiais.

MERGELĖ. Šiandien jums labai pasitarnaus įžvalgumas, komunikabilumas. Galbūt susitarsite dėl naudingo kontrakto, pirkinio ar paskolos. Tikėtina, kad pavyks išspręsti kažkokį finansinį klausimą, suteikti arba gauti protingą patarimą.

SVARSTYKLĖS. Svarbiausios šiandien bus meilės bei draugystės aktualijos. Kažko naudingo galite išmokti iš savo konkurentų ar partnerių. Dirbti ar keliauti bus smagu dėl nuotaikingos atmosferos.

SKORPIONAS. Palanku šį tą keisti, ypač jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda, dalykine veikla ar gyvenimo būdu. Galbūt kils minčių, kaip tai daryti. Apskritai viskas klostysis gerai, jei tvarkingai atliksite būtinus darbus.

ŠAULYS. Tiek su partneriais, tiek su konkurentais šiandien galima tikėtis produktyvių susitarimų, aptarimų. Galbūt rasite naujų sąjungininkų, bendraminčių. Iš priešingos lyties galite gauti viliojamų pasiūlymų. Seksis scenoje, šou žaidimuose.

OŽIARAGIS. Jus valdys permainingos nuotaikos. Dėl reikalų, susijusių su artimaisiais, gali tekti vėliau pradėti darbą. Galbūt spręsis svarbus šeimos ar nuosavybės klausimas.

VANDENIS. Turėsite daug įvairių reikalų, pokalbių. Galite išsiaiškinti svarbius santykius, sudaryti naudingą sutartį. Sumanumą demonstruosite paslaugų, reklamos srityse, tvarkydami komercinius reikalus, siekdami išgauti ar apdoroti informaciją.

ŽUVYS. Tai turėtų būti produktyvi diena. Staiga gali išsispręsti aktualus uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo investicijų klausimas. Atsiras daugiau kūrybiškumo ir noro darbuotis savo bei kitų labui.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite