Angle down Atgal

Rugpjūčio 18-oji: vardadieniai, astrologija

Rugpjūčio aštuonioliktoji, sekmadienis - 230-oji metų diena (paskutinė 33-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 135 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Elena, Mantautas, Mantautė, Mantė, Mantotas, Skovilas, Skovilė, Skovyda, Skovydas;

rytoj: Argauda, Argaudas, Argaudė, Balys, Boleslovas, Bolius, Emilija, Felicija, Patrimpas;

poryt: Benona, Benonas, Bernarda, Bernardas, Beržas, Beržūna, Nemunas, Neringa, Samuelis, Tolvina, Tolvinas, Tolvinė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.57, leidžiasi 20.48. Dienos ilgumas - 14.51.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Žmonija, kaip ir atskiras žmogus, kiekviename amžiuje serga savo ligomis“ (R. V. Emersonas).

************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 18-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Beveik visą dieną jausite energijos stygių, norėsis pasyviai ilsėtis. Regis, būsite užjaučiantys, gailestingi. Pasisaugokite alerginių reakcijų, pavojingų gyvių įgėlimų, įkandimų.

JAUTIS. Būsite nusiteikę kelionėms, susitikimams su naujais ar beveik užmirštais senais pažįstamais. Galbūt nutolsite nuo namų nemažą atstumą su tikslu kažką aplankyti, pamatyti.

DVYNIAI. Ši diena ne itin džiugins. Galbūt užplūs nelengvi prisiminimai, o gal aplinkiniai primes savo dienotvarkę ir sujauks planus. Vakare gali paaiškėti, kad jūsų dėmesio laukia išsiilgęs žmogus.

VĖŽYS. Galite gauti mielą dovanėlę, šiltą laišką ar viliojamą pasiūlymą iš dvasiškai artimo žmogaus. Tikriausiai kils minčių apie tai, kaip kažkokią svajonę paversti tikrove.

LIŪTAS. Regis, sulauksite dėmesio, komplimentų, ir patys kitus kažkuo nudžiuginsite. Labai suaktyvės erotinis interesas. Nusimato arba bus planuojamas meilės pasimatymas.

MERGELĖ. Labai svarbūs šiandien atrodys ryšiai su artimaisiais, partneriu. Gali kilti ūpas įsipareigoti kitam žmogui, juo rūpintis, globoti. Tik nereikėtų manyti, kad galėsite valdyti kitus kaip norite.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai aplinkinius stebinsite pagerėjusia savo išvaizda, geru skoniu. Visgi maža tikimybė, kad šiandien susigundysite viliojamais pasiūlymais.

SKORPIONAS. Pajusite energijos antplūdį, bus sunku nustygti vietoje. Nors trauksite priešingos lyties dėmesį, stimuliuosite romantiškus jausmus, jums labiau rūpės sveikata, namų ūkis. Tuomet nieko keisto, jei romantiška intriga nebus ilgalaikė.

ŠAULYS. Nerimą kels šeimos narių reikalai ar planai. Gali būti, kad per juos apsikrausite papildomais rūpesčiais. Vakare nuotaiką gali praskaidrinti romantiškas pasiūlymas, priešingos lyties dėmesys.

OŽIARAGIS. Būsite neramūs, nusiteikę išvykai, pasimatymui, viešnagei, bendravimui su giminėmis. Nederėtų užsispirti, jei įvyks nedidelis nesusipratimas. Labai pagelbėtų šiltas nuoširdumas.

VANDENIS. Šiandien neatsispirsite norui pirkti nepigius daiktus, arba domėtis įvairiomis prekėmis, nekilnojamojo turto rinka ir pan. Tikėtinas širdį glostantis telefono skambutis ar susitikimas.

ŽUVYS. Kūrybinis sumanymas pareikalaus pastangų ir išlaidų. Sėkmę didele dalimi lems patrauklumas, šmaikštumas ir kūrybingumas. Stenkitės rasti būdų, kaip įkūnyti tai, kas svarbu ne vien jums.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite