Angle down Atgal

Rudenį atlikėja Agnė Michalenkovaitė pasitinka pristatydama melancholišką dainą apie meilę (VIDEO)

Agnė Michalenkovaitė – charizmatiška, talentinga, sparčiai karjeros laiptais kylanti jaunosios kartos atlikėja. Nors scenoje ir viešumoje nuo dainininkės veido niekada nenuslenka šypsena, o optimizmas lydi kiekviename žingsnyje, rudenį Agnetos slapyvardžiu scenoje pasirodanti mergina pasitinka pristatydama melancholiškų vėjų kupiną savo naujausią dainą „Atvirai“.

Ne vienam Agneta žinoma kaip scenos grando Kastyčio Kerbedžio pritariamasis vokalas, įvairių muzikinių projektų dalyvė. Be šių veiklų mergina taip pat dirba muzikos pedagoge, koncertuoja, kuria dainas bei pluša įrašų studijoje.

Vienas šių darbų vaisių – naujausia atlikėjos daina „Atvirai“. Tai lyriškas, ramus, melancholiškas, pasak Agnetos, ypač rudeniui tinkantis kūrinys. „Visi kibs į darbus, o ši daina kviečia bent akimirkai sustoti, įsiklausyti, susimąstyti. Negana to, centrinė dainos ašis – meilė, o šis jausmas pažįstamas visiems“, – sako muzikantė.

Atlikėja džiaugiasi, kad ši muzikos prodiuserio Pauliaus Jasiūno specialiai jai sukurta daina puikiai atitinka jos asmenybę. Prie žodžių autorystės prisidėjo ir pati atlikėja. „Ne vienerius metus dirbu su Pauliumi, tačiau aš vis kartodavau, kad jis sukurtų dainą specialiai man, kuri atspindėtų mano vidų, tokią, kokia aš esu iš tikrųjų. Kai jis parodė „Atvirai“ – nuo pirmų akordų žinojau, kad tai mano daina“, – mintimis dalijasi muzikantė.

Agneta puse lūpų prasitaria, kad ateityje laukia dar daugiau ryškių darbų, kuriais nudžiugins savo gerbėjus. „Dabar įrašinėju naują dainą, kuri stalčiuje pragulėjo bene ketverius metus. Vieną dieną atėjo įkvėpimas ir perrašiau visą tekstą, o ji suskambėjo šviežiai. Žinoma, svajoju ir apie albumą, tačiau tai tolimesnės ateities planai“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite