Angle down Atgal

Rokiškio verslo klubas planuoja Kalėdų rezidencijos „gastroles“ – lėšas skirs Anykščiams

Pasirodo, gastrolių gali išvykti ne tik teatrai, o klajoti po miestus ir miestelius – ne tik cirkas. Netruko pasklisti kalbos apie Rokiškio verslo klubo prezidento Irmanto Tarvydžio iniciatyvą ir planus Kalėdų rezidenciją šiemet iš Rokiškio perkelti į Anykščius. Šią žinią pasigavo ir Anykščių rajono laikraštis bei naujienų portalas „Anykšta“. Portale skelbiama, kad „iš Rokiškio į Anykščius šią žiemą gali būti perkelta Kalėdų rezidencija. Lietuvoje plačiai išreklamuotą rezidenciją Anykščiams pasiūlė perduoti Rokiškio verslo klubas“.

Patentuotas tik pavadinimas

Klausimas – ką perduoti? Rokiškio verslo klubas yra patentavęs tik renginio pavadinimą, ne patį renginį ir ne pačią idėją ir, laimei, tikrai ne Kalėdas ar Rokiškio Kalėdų rezidencijos vietą – dvarą. Taigi Kalėdų dvasios, eglės, dvaro ar kalėdinių renginių Anykščiams joks verslo klubas tikrai neperduos.

Anykščiuose tikisi didesnio susidomėjimo

Kaip „Gimtajam…“ patvirtino I. Tarvydis, šios kalbos turi pagrindo, tačiau tai ne jo vieno iniciatyva – dauguma Rokiškio verslo klubo narių balsavo už tai, kad Kalėdų rezidencija būtų perkelta į Anykščius.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite