Angle down Atgal

Rokiškio ralio organizatoriai pasirūpino, kad šuoliai per tramplinus šiemet būtų garantuoti

Liko mažiau nei mėnuo iki grandiozinės vasaros ralio šventės, kuri dalyvius ir žiūrovus Rokiškio apylinkėse suburs jau rugpjūčio 9-10 dienomis. Rokiškio ralio organizatoriai praneša, kad šiemet ralio stebėjimas žiūrovų zonose turės dar daugiau privalumų, mat šiose vietose buvo suformuoti tramplinai, garantuosiantys įspūdingus šuolius.

Po 2017 metų Rokiškio ralio savo vardu pakrikštijęs trampliną Vaidotas Žala šiemet galės firminį savo šuolį pademonstruoti dar sykį, tačiau ralio organizatoriai užtikrina - čia šoks ir kiti ralio dalyviai, mat prieš šių metų ralį V. Žalos tramplinas buvo dar labiau pakeltas. Keliolika tonų žvyro čia leido suformuoti tokią kalvą, ant kurios savo automobilius į orą pakels net ir mažesnius vidutinius greičius demonstruojantys ralio sprinto dalyviai.

„Norime susigrąžinti ralio žiūrovų pasitikėjimą ir kviečiame visus šiemet ralį stebėti žiūrovų zonose. 11/14 greičio ruože žiūrovų zona bus įkurta ties Vaidoto Žalos tramplinu. Šiemet tikrai išvysite daug šuolių, nes nešokant įveikti šios atkarpos neįmanoma. Dalyviai tikrai šoks, todėl siūlome rinktis šį greičio ruožą ralio stebėjimui. Čia bus sukurta visa reikalinga infrastruktūra, galėsite patogiai atvykti ir išvykti, veiks lauko kavinės, todėl komfortas ir išskirtiniai vaizdai garantuoti“, - sakė varžybų organizatorius Audrius Gimžauskas.

Beje, tai ne vienintelis patobulintas tramplinas šiame greičio ruože. Organizatoriai papildomai supylė ir kiek toliau nuo V. Žalos tramplino esančią kalvą, kuri taip pat išmes automobilius į orą.

Pasak organizatorių, šuolių galima laukti ir 6/9 greičio ruože greta Bajorų miestelio. Šioje vietoje taip pat supiltas tramplinas, kurį, kaip ir V. Žalos trampliną, išbandė pats Martynas Samsonas.

„Tiek V. Žalos trampliną, tiek sekantį po jo bei Bajorų greičio ruožo trampliną jau išmėgino Martynas Samsonas su savo „BMW M3“. Vaizdo medžiagoje galite įsitikinti, kad čia šuoliai vyksta net važiuojant testiniu režimu. Lekiant koviniu tempu čia tikrai pamatysite pasakiškus vaizdus. Martynas Samsonas pademonstravo, kad verta rinktis šias žiūrovų zonas. Manau, kad ir Giedrius Firantas su Matu Valiuliu čia pakartos lietuvišką Novikovo kobros versiją“, - sakė ralio organizatorius.

Įspūdingais šuoliais Rokiškio ralio varžybose žiūrovų kraują kaitins ne tik greičiausi Lietuvos lenktynininkai. Savo paraiškas varžyboms jau pateikė būrys ekipažų iš Latvijos, Lenkijos, Suomijos bei kitų Europos šalių.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite