Angle down Atgal

Renkamos lėšos žuvusio pareigūno šeimai

Penktadienį tarnybos metu tragiškai žuvus Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnui Sauliui Žymantui, žuvusiojo šeimai pradėtos rinkti finansinės lėšos.

„Sulaukiame vis daugiau jūsų klausimų, kaip galima prisidėti, paremiant tarnyboje žuvusio pareigūno Sauliaus šeimą.

Norintiems paaukoti, siūlome tai daryti per Labdaros ir paramos policijos darbuotojams fondą, nurodant „Žuvusio pareigūno šeimai“, sąskaita LT39 7044 0600 0822 0728 (AB SEB bankas).

Visos, nuo vakar fonde gautos lėšos, bus perduotos žuvusio pareigūno šeimai.

Šeimai taip pat bus skirta kompensacija, kuri numatyta įstatymuose, žuvus pareigūnui. Policija organizuoja kolegos laidotuvių ceremoniją.

Ačiū visiems už palaikymą ir paramą“, – socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė Lietuvos policijos departamentas.

Primename, kad penktadienį Mažeikių rajone, Birbiliškės kaime nužudytas pareigūnas S. Žymantas (gimęs 1980 metais) buvo vienas geriausių Lietuvos kinologų, įvairiose kinologų varžybose užimdavęs prizines vietas.

S. Žymantas policijoje dirbti pradėjęs 2001-ųjų birželio 11 d. Pareigūnas per tarnybos laiką buvo skatintas 12 kartų. 2018-ųjų lapkritį S. Žymantas apdovanotas trečio laipsnio atminimo ženklu už ištarnautus metus.

S. Žymantas buvo nušautas įvykio vietoje, kuomet su kolege pareigūne atvyko į Birbiliškės kaimą gavę pranešimą, kad smurtaujantis vyras padegė savo namus.

Įtariamasis Stasys Brasas (gimęs 1968 metais) policijos pareigūnus pasitiko šūviais. Sunkiai sužalotas S. Žymantas netrukus mirė. Jo porininkės gyvybei pavojus negresia, jai peršauta koja.

Penktadienio naktį patvirtinta, kad gaisravietėje rastas apdegęs vyro kūnas yra žudiko.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite