Angle down Atgal

Reikšmingi pokyčiai Pilviškių viešosiose erdvėse

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Viešųjų erdvių sutvarkymas Pilviškių miestelyje, pritaikant renginiams, fizinio aktyvumo didinimui“.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama atnaujinti vietos bendruomenei ir miestelio svečiams skirtas viešąsias erdves Pilviškių miestelyje: atnaujinti teritorijas, esančias Stoties ir Vasario 16-osios, Dariaus ir Girėno ir Vasario 16-osios gatvių sankirtose, teritorijas, esančias šalia Stoties g. ir Mokyklos g. 1. Tvarkomose teritorijose numatoma sutvarkyti teritorijų infrastruktūrą (įrengti takus, mažąją architektūrą, laisvalaikio praleidimui tinkamą infrastruktūrą (treniruoklius, vaikų žaidimų įrenginius, estradą, lauko tinklinio aikštelę), teritorijų apšvietimą).

Projektuose numatytus darbus atliks net trys rangovai, su kuriais jau pasirašytos sutartys. 2020 m. sausio 21 d. su UAB „Statybos ritmas“ pasirašytos 2 rangos sutartys:

  • dėl teritorijos, esančios Dariaus ir Girėno ir Vasario 16-osios gatvių sankirtoje. Sutarties vertė – 35 460,74 Eur su PVM. Darbų atlikimo terminas – 7 mėn.
  • dėl teritorijos, esančios Stoties ir Vasario 16-osios gatvių sankirtoje. Sutarties vertė – 322 629,83 Eur su PVM. Darbų atlikimo terminas – 7 mėn.

2020 m. sausio 21 d. su UAB „Mevilsta“ pasirašytos taip pat 2 rangos sutartys:

  • dėl teritorijos, esančios šalia Stoties g. Sutarties kaina – 161 228,93 Eur su PVM. Darbų atlikimo terminas – 7 mėn.
  • dėl teritorijos, esančios šalia Mokyklos g. 1. Sutarties kaina – 81 133,04 Eur su PVM. Darbų atlikimo terminas – 7 mėn.

2020 m. sausio 21 d. su UAB „Hidroteksa“ pasirašyta rangos sutartis dėl nuovažos įrengimo teritorijoje, esančioje Stoties ir Vasario 16-osios gatvių sankirtoje. Sutarties kaina – 5 577,78 Eur su PVM.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ priemonę „Kaimo gyvenamųjų vietovių atnaujinimas“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite