Angle down Atgal

Reikalinga išmetamų baldų surinkimo komanda

Mes dauguma praėjus kuriam laikui norime atsisakyti senienų.

Buvo sovietmetis, vyresnio amžiaus žmonės gerai prisimena tą laikotarpį. Tai buvo nuolatinių trūkumų periodas. Ypatingai trūko baldų ir rūbų. Labai trūko patalynių, paklodžių ir antklodžių. Teko dirbti Rokiškio MSV, tai prisimenu kaip profsąjungos labai pasižymėjusiems traktoristams dalijo talonus, kurie leido nusipirkti patalų. Prisimenu, kaip parvykęs ir apsigyvenęs savo gimtajame mieste Šiauliuose ir dirbdamas dviračių gamykloje, jau prasidėjus Sajūdžio judėjimui, "Vairo" prof. pirmininkas davė man taloną, kurio dėka nusipirkau saliono komplektą "Ema". Tai buvo sofa - lova, stalas ir du foteliai. Kiti net pavydėjo man. Kai ką buvau įsigijęs ir per tam tikrą, taip vadinamą, blatą.

Atkūrus nepriklausomybę, trūkumai viskam dingo. Žmonės senus baldus metė lauk ir pirko naujus. Tai labai puiku. Mano šeima irgi kai ką pašalino iš senienų. Buvo tokių, kuriems kai ką padovanojau. Dabar atsirado kita problema, senų baldų dar visai gerame stovyje pradėjo atsirasti prie atliekų konteinerių.

Labai gadina vaizdą. Mano supratimu, reikalinga kokia tai organizacija, kuri priimtų senus, dar visai gerame stovyje esančius baldus ir tokie gali būti padovanojami vargiau gyvenančios šeimoms. Ne tik aš taip manau, bet taip mano ir daugiau gyventojų. Taigi reikia, kad būtų koks tai senų baldų sandėlys, kuriame galima būtų patalpinti juos. O dabar tiesiog išmetami į atvirą aplinką, kuri būna plaunama lietaus. Tai tiesiog labai neūkiškas veiksmas.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite