Angle down Atgal

Reido metu Anykščiuose rasta narkotinių medžiagų

2015-04-13 Anykščių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, siekdami užkirsti kelią viešose vietose daromiems teisės pažeidimams ir nusikaltimams, vykdė reidą Anykščiuose, kurio metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas jaunimo susibūrimo vietoms.

 

Pareigūnai kartu su tarnybiniu šunimi Ūku patruliavo pėsčiųjų take palei Šventosios upę, tikrino mieste esančias automobilių stovėjimo aikšteles, kuriose jaunimas mėgsta leisti laisvalaikį.

Automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje Anykščiuose, Liūdiškių gatvės gale, policijos pareigūnams įtarimą sukėlė automobilis „Volvo", kuriame sėdėjo keturi jaunuoliai. Naudojant tarnybinį šunį, automobilis ir jaunuoliai buvo patikrinti. Pareigūnų pagalbininkas Ūkas, išnaršęs automobilį, ypatingą dėmesį parodė vienam automobilyje sėdėjusiam jaunuoliui. Policijos pareigūnai jaunuolio kišenėje rado popieriaus lankstinuką su augalinės kilmės, kaip įtariama, narkotine medžiaga.

Dvidešimt penkerių metų anykštėnas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jaunuoliui įteiktas pranešimas apie įtarimą padarius nusikaltimą, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 straipsnio 1 dalyje (neteisėtas gaminimas, perdirbimas, įgijimas, laikymas, gabenimas ar siuntimas narkotinių ar psichotropinių medžiagų, neturint tikslo jas parduoti ar kitaip platinti). Jam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Utenos apskr. VPK informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite