Angle down Atgal

Regos korekcija ir gera išvaizda – suderinama

Stilinga regos korekcija – tai, kas šiais laikais gali būti atlikta labai paprastai. Didžiulis akinių ir kontaktinių lęšių asortimentas tiek internetinėse, tiek fizinėse parduotuvėse suteikia galimybę išsirinkti visiems. Šias priemones naudoja net ir tie, kuriems nereikalinga regos korekcija, nes tai – išskirtinio įvaizdžio detalė. Tačiau kaip išsirinkti ją tokią, kad jaustumėtės ne tik patogiai, bet ir stilingai?

Patrauklios priemonės regos korekcijai

Bent kiek netobula rega dažnai kelia didžiulį diskomfortą. Daugelis, besiskundžiančių regos sutrikimais, tikriausiai sutiks, kad jie nėra galimybių atlikti operaciją, korekcinės priemonės yra tikras išsigelbėjimas. Išskiriami šie jų tipai: akiniai ir kontaktiniai lęšiai (internetu galima įsigyti tiek vienus, tiek kitus). Abi šios priemonės pasižymi išskirtinėmis savybėmis, dėl kurių yra ypač vertinamos.

Korekciniai akiniai

Akinius dažniausiai renkasi tie, kurie nori matyti itin ryškiai, net ir tuo metu, kai reikia labai stiprios korekcijos. Šiuolaikinės technologijos leidžia taip išploninti jų lęšius, kad net ir siauruose rėmeliuose jie atrodytų patraukliai. Kalbant apie šią priemonę, verta paminėti ir daugiafunkcius akinius, kurie padeda koreguoti trumparegystę, toliaregystę ir tuo pačiu pagerina matymą tarpiniu atstumu.

Tokią šių akinių savybę lemia skirtingos lęšių zonos. Žvelgiant aukštyn gerai matoma į tolį, o pažvelgus žemyn – iš arti. Toks daugiafunkciškumas padeda išvengti pastovaus akinių keitimo, todėl labai palengvina žmonių, kuriems reikalinga skirtinga korekcija, kasdienybę.

Kontaktiniai lęšiai

Lęšiai internetu – vienas iš patogiausių pasirinkimų šių korekcinių priemonių mėgėjams. Dažniausiai juos renkasi tie, kurie mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį, nepripranta arba tiesiog nenori akinių ir pan. Kontaktinių lęšių pasirinkimas yra labai platus:

  1. Vienadieniai – puikiai tinka ir tiems, kurie nori trumpam pakeisti akinius. Jie yra vienkartiniai, todėl prieš miegą juos būtina išsiimti;
  2. Dviejų savaičių –skirti būtent tokiam laikotarpiui;
  3. Mėnesiniai – juos dažniausiai renkasi nuolatiniai kontaktinių lęšių nešiotojai;
  4. Prailginto nešiojimo, skirti dienai ir nakčiai – tokiai priemonei dažniausiai reikia kiek mažiau priežiūros, nes galima neišsiimti ir nakties metu;
  5. Astigmatiniai (toriniai) – padeda koreguoti astigmatizmą;
  6. Multifokaliniai – tinka tiems, kuriuos kamuoja presbiopija (amžinė toliaregystė).

Priklausomai nuo to, kokios savybės jums yra svarbios, skirtingi kontaktiniai lęšiai internetu gali padėti užtikrinti aiškų regėjimą ir puikią išvaizdą.

Išskirtinio įvaizdžio detalės

Tiems, kurie nori sukurti individualų įvaizdį ir ieško nepamainomų stiliaus akcentų, rekomenduojame išbandyti spalvotus kontaktinius lęšius, o išskirtinio dizaino akinius derinti prie savo veido bruožų.

Spalvoti lęšiai: nuo natūralumo iki kardinalių pokyčių

Jei norite paryškinti natūralią savo akių spalvą ir taip įvaizdžiui suteikti daugiau gyvumo, galite išbandyti mėlynus, žalius, rudus ar pilkus lęšius. Tokia priemonė padeda paryškinti natūralią akių spalvą, o rezultatas – akivaizdus. Ieškantiems būdų, kaip išsiskirti teminiame vakarėlyje, tinkamas pasirinkimas yra ir netikėtų spalvų korekcinės priemonės: juodos, raudonos. Esama ir tokių, kurios vizualiai pakeičia vyzdžio formą.

Korekciniai akiniai pagal jūsų veido formą

Kaip ir spalvoti lęšiai internetu, tinkamai parinkti akiniai gali papildyti jūsų įvaizdį. Tam, kad ši korekcinė priemonė puikiai tiktų, svarbu atsižvelgti į veido formą:

  1. Ovalus. Šiuo atveju tinka įvairūs akinių rėmeliai: aviatoriaus stiliaus, į viršų smailėjantys, apvalūs ar kvadratiniai.
  2. Kvadratinis. Rekomenduoja rinktis apvalesnius, lentų formų rėmelius, kurie tarsi sušvelnina griežtus veido bruožus.
  3. Apvalus. Norint palaikyti balansą verta rinktis kvadratinius, platesnius, tačiau ne per aukštus akinių rėmus.
  4. Širdelės formos. Tokio veido savininkams ir savininkėms verta rinktis akinius, kurių rėmelių apačia būtų šiek tiek platesnė nei viršus.

Žinoma, šių taisyklių laikytis itin griežtai tikrai neprivaloma. Išbandydami netikėtus variantus galite atrasti tai, kas labiausiai jums tinka.

Išskirtinio dizaino akiniai ir spalvoti kontaktiniai lęšiai internetu gali būti vienas iš geriausių pasirinkimų visiems, siekiantiems ryškaus regėjimo ir stilingos išvaizdos. Nebijokite būti kūrybingi – juk tai kelias į originalumą.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite