Angle down Atgal

Raseinių miesto centre įrengtas naujasis krašto ženklas

Raseinių miesto Nepriklausomybės gynėjų aikštėje naujas akcentas – įrengtas Savivaldybės logotipą atkartojantis ženklas.

„Norime, kad daugiau žmonių pamatytų ir atrastų Raseinių kraštą. Tai skelbia dar pavasarį sukurtas ženklas, o pastatyta skulptūra padės šią žinią skleisti dar toliau, tiek miesto svečiams, tiek pravažiuojantiems regioniniu keliu – Vilniaus gatve“, – pažymi Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

Reprezentacinis ženklas įrengtas naudojant metalo, stiklo ir betono medžiagas. Pasitelkus inovatyvius sprendimus, ženklas bus apšviestas ir naktį.  

Vieta, logotipo dydžiai, komponavimo variantai ir proporcijos pasirinkti neatsitiktinai, jie buvo derinti su Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėju, vyr. architektu Armandu Mocku.

Savivaldybės ženklą už 12 tūkst. Eur įrengė UAB „Penkiese“.

Primename, kad šių metų balandžio mėnesį visuomenei buvo pristatytas Raseinių kraštą simbolizuojantis logotipas, o rajono taryba oficialiai jį patvirtino. Logotipą sudaro trys elementai: stilizuoti akiniai, auksinis žybsnis juose ir pakeltas antakis.  Kartu su juo sukomponuotas šūkis –  „Pamatyk iš naujo“ skelbia, kad Raseiniai turi gilią istoriją, tačiau taip pat yra modernus kraštas, kuris nuolatos atsinaujina, įgyvendina novatoriškas idėjas ir kviečia čia atrasti naujas galimybes.  

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite