Angle down Atgal

Ralio nugalėtojų apdovanojimų ceremonija: ko pasigedo žiūrovai?

Šeštadienio vakare prie Rokiškio dvaro vieni susirinko tik „pasitūsinti“, kitiems rūpėjo sportas. Treti išsakė nuomonę, ko trūko apdovanotiesiems ir kokią naudą ralis suteikia rajonui.

Rinkosi prieš valandą

Iškilminga „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybų nugalėtojų apdovanojimų ceremonija turėjo prasidėti 21 val., tačiau žiūrovai ėmė rinktis likus daugiau nei valandai iki renginio pradžios. Daugiausiai tai buvo ralio dalyviai ir jų komandos bei artimieji, kurie, sustoję būreliais, dalinosi įspūdžiais, fotografavosi spalvingai apšviesto Rokiškio dvaro fone. Kiti apgulė prekeivių palapines ir užkandžiaudami leido laiką prie stalelių.

Prie prekybininkų kukliai buvo įsikūrusi ir Rokiškį – Lietuvos kultūros sostinę – reklamuojanti palapinė. Besirenkantiesiems į dvaro teritoriją išdalinta nemažai lankstinukų su renginių programomis.

Iki apdovanojimų pradžios likus keliolikai minučių, į sceną žengė renginio vedėjas. Jis surengė žiūrovams nuotaikingą viktoriną, kurios prizai – ralio atributika. Norintiesiems ją laimėti, reikėjo žinoti praėjusių ir šių metų ralių pagrindinius rezultatus, kai kurias smulkmenas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite