Angle down Atgal

Rajono savivaldybės merė išmėgins jėgas „Eurovaistinės Trakų pusmaratonyje“

Gegužės 14 dieną, sekmadienį, Trakus užvaldys bėgikai. Senojoje sostinėje vėl vyks vienas populiariausių, masiškiausių šalyje sporto renginių, jau penktąjį kartą rengiamas „Eurovaistinės Trakų pusmaratonis“.

Šiomis varžybomis bėgimo profesionalai ir mėgėjai pradeda didžiųjų vasaros bėgimų sezoną, o kasmet prie starto linijos stoja vis daugiau dalyvių. Pasak varžybas organizuojančios asociacijos „Sporto renginiai“ vadovo Evaldo Martinkos, šiemet į pusmaratonį jau užsiregistravo rekordinis mažųjų bėgikų skaičius. Įdomu tai, kad dalyvauti 1 km bėgimo rungtyse gali ne tik mažieji sportininkai, bet ir bėgikai su mažyliais vėžimėliuose.

„Trakų pusmaratonyje“ rengiasi dalyvauti ir Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė. Merė aktyviai ruošiasi –ankstų rytą nubėga nemažą atkarpą ir po to skuba į darbą. Vakar „Sporto renginių“ vadovas E. Martinka merei įteikė starto numerį ir pusmaratonio marškinėlius, palinkėjo geros ištvermės varžybose.

„Bėgsiu 5 kilometrų distanciją. Varžybų organizatoriai minėjo, kad kasmet daugėja dalyvių iš Trakų. Smagu, kad sportuojame ir jungiamės prie gražaus sporto renginio. Jeigu dar neužsiregistravote, galite tai padaryti www.trakupusmaratonis.lt“, – su gera nuotaika tvirtino merė E. Rudelienė.

Išankstiniais duomenimis, „Eurovaistinės Trakų pusmaratonyje“ dalyvaus per 3 tūkst. bėgikų. Tai puiki sporto šventė, kurioje gali dalyvauti net kūdikiai ir kuri tikrai nepalieka abejingų. Kviečiame joje dalyvauti.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Merei E. Rudelienei vieno populiariausių sporto renginių „Eurovaistinės Trakų pusmaratonis“ organizatorius E. Martinka įteikė starto numerį. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite