Angle down Atgal

Rajone surengta akcija „Būkime saugūs kelyje“

Vilniaus apskrities VPK Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai, minėdami artėjančią Pasaulinę dieną žuvusiesiems eismo įvykiuose atminti, lapkričio 15–18 d. Trakų rajone organizavo akcijas. Jų tikslas – vykdyti pėsčiųjų ir vairuotojų pareigų pėstiesiems kontrolę, tikrinti ar piliečiai dėvi atšvaitus pagal Kelių eismo taisyklių reikalavimus ir dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį į kiekvieno asmeninę atsakomybę už savo elgesį kelyje.

Akcija prasidėjo nuo ankstyvo ryto ir vyko iki vėlaus vakaro. Policijos pareigūnai prie Trakų pradinės mokyklos tikrino ar mažieji eismo dalyviai segi atšvaitus ar turi kitą šviesą atspindintį elementą. Džiugu, kad visi vaikai turėjo atšvaitus, tačiau tėvai, atvežę vaikus į mokyklą, atšvaitų nesegėjo.

Lapkričio 15 d. apie 17.15 val. akcijoje dalyvavusios Trakų r. PK bendruomenės pareigūnės kelio Trakai–Rūdiškės–Pivašiūnai–Alytus 11 kilometre (šalia Šklėrių miško) pastebėjo įtartinai manevruojantį, į priešpriešinę eismo juostą išvažiuojantį automobilį. Įtarusios, kad automobilį vairuoja galimai neblaivus asmuo, sustabdė automobilį. Paaiškėjo, kad automobilį vairavo pil. V. V, gim. 1991 m., kuriam buvo nustatytas 3,78 promilių neblaivumas. Piliečiui pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str.

Priemonės metu buvo patikrinta daugiau nei 500 eismo dalyvių, išdalinta 400 atšvaitų. 15 asmenų surašyti administracinio nusižengimo protokolai už pėsčiųjų padarytus kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Trakų rajono policijos komisariato informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite