Angle down Atgal

Rajone steigiamas Laisvės partijos skyrius

Rajone steigiamas Seimo narės Aušrinės Armonaitės vadovaujamos Laisvės partijos skyrius. Šią naujieną patvirtino vienas iš skyriaus iniciatyvinės steigimo grupės narių, buvęs Liberalų sąjūdžio atstovas Lazdijų rajono savivaldybės taryboje, verslininkas Dainius Žukauskas.

Jis dvi kadencijas Lazdijų rajono savivaldybės taryboje atstovavo Lietuvos liberalų sąjūdžio partijai, tačiau po paskutinių rinkimų kovo mėnesį mandato neiškovojo. Iš karto po to D. Žukauskas pasitraukė iš Liberalų sąjūdžio.

D. Žukauskas ir kitas rajono politikas, buvęs Lietuvos krikščionių partijos Lazdijų skyriaus pirmininkas, verslininkas Martynas Kašelionis yra ir vieni iš šiemet įsikūrusios Laisvės partijos steigėjų.

Pasak D. Žukausko, šiuo metu yra išrinkta iniciatyvinė grupė, kuriai pavesta organizuoti spalio 4 dieną planuojamo skyriaus steigimo organizacinius darbus.

Spalio 4-ąją į Lazdijus planuoja atvykti ir pati Seimo narė bei Laisvės partijos pirmininkė A. Armonaitė.

Pasak D. Žukausko, planuojama susitikimai su Lazdijų rajono mere Ausma Miškiniene, Lazdijų ligoninės kolektyvu, Verslo klubo atstovais, o vėliau – naujos partijos Lazdijų skyriaus steigimas.

Į pirmininkus pretenduojantis D. Žukauskas neatskleidė savo būsimų partiečių pavardžių, tik pasakė, kad tai bus „nauji veidai politikoje, žinomi, jauni ir aktyvūs lazdijiečiai“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite