Angle down Atgal

Ragana iš Vilkijos apie Jurbarką ir 2018 metus

Vilkijoje, važiuojant į Kauną, beveik miesto pabaigoje, dešinėje kelio pusėje, ant stataus šlaito stovi išskirtinis namas. Galbūt atkreipėte į jį dėmesį – jis apmūrytas akmenimis, o ant stogo buvo patupdyta didelė raganos skulptūra (dabar restauruojama). Šiame „Dvarelyje pas Raganaitę“ gyvena Vilkijos ragana. Ir ne bet kokia, o tikra menininkė. Tuo galėjo įsitikinti „Mūsų laiko“ redakcijos darbuotojai, aplankę ją pirmadienio popietę.

Ne dėl burtų ar ateities spėjimų, o tiesiog iš smalsumo. Ir tas smalsumas su tokiu kaupu pasiteisino, kad įspūdžiais norim pasidalyti ir su laikraščio skaitytojais. Juolab, kad ragana daug papasakojo ir apie Jurbarką bei jurbarkiečius.

Kokie bus 2018 metai?

Raganos Brigitos nuomone, kiti metai pagal numerologiją bus išmintingi, lydimi vilko arba šuns. Tai bus metai, kai reikės mokyti jaunąją kartą perduoti savo išmintį, kurios jiems labai trūksta. Tai bus mokytojo ir išmintingų žmonių metai. Nueinantieji buvo baltojo mago, lyderiavimo metai, kai vieni su kitais žmonės stipriai konkuravo. Geltonojo šuns metai laukia visiškai kitokie, nes geltona spalva reiškia žinias. Brigita tvirtai tiki, kad Jurbarko kraštui jie bus labai sėkmingi ir linki visiems siekti žinių ir tobulėti, nesisukti tame pačiame uždarame rate.

Visą straipsnį rasite "Mūsų laikas" laikraštyje, kurį galite įsigyti ir internetu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite