Angle down Atgal

Radviliškio rajono meras: pagalbos iš SAM vis dar laukiame

Radviliškio rajono meras Antanas Čeponinis sako, kad pagalbos iš Sveikatos apsaugos ministerijos savivaldybė dar nesulaukė.

„Sveikatos ministras šeštadienį pranešė, jog mums gelbėja situacijos suvaldymui. Tai noriu paminėti, jog tos pagalbos vis dar laukiame. Visa kas dabar daroma rajone - mūsų pačių resursais. Ačiū visai plušančiai komandai ir medicinos specialistams“, – žinute feisbuke pasidalino meras.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) šeštadienį kreipėsi į Radviliškio rajono savivaldybę, prašydamas skubiai spręsti dėl židinio lokalizavimo ir imtis veiksmų, kad kelias infekcijai plisti būtų užkirstas.

Radviliškio rajono meras A. Čepononis po Ekstremalių situacijų komisijos posėdžio šeštadienį Eltai teigė, kad visi vyresnių klasių mokiniai ugdymo procesą tęs nuotoliniu būdu. Nuo pirmadienio taip pat startuoja mobilieji punktai Radviliškyje, kur bus atliekami testai. Dirbti rekomenduojama nuotoliniu būdu tiems, kas gali tai daryti.

Anot sveikatos apsaugos ministro A. Verygos, Radviliškio rajono savivaldybės administracijai pavesta skubiai organizuoti suaugusių rajono gyventojų ištyrimą dėl koronaviruso įsteigiant ne mažiau kaip 1 mobilų punktą arba pasitelkiant Šiaulių miesto savivaldybės mobilaus punkto mobilias brigadas, užtikrinti, kad būtų sudaryta galimybė kiekvienam Radviliškio gyventojui atlikti PGR molekulinį tyrimą, teikiant prioritetus gydymo ir ugdymo įstaigų darbuotojams, pareigūnams, prekybininkams, vaistininkams.

Radviliškio ligoninėje nuo trečiadienio dirba NVSC specialistai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite