Angle down Atgal

Radviliškio rajone skiepijimo tempai didėja

Sekmadienį, balandžio 11 dieną, Radviliškyje atidarytoje „Skiepų apylinkėje“ padirbėta iš peties – diena baigta sunaudojus visas turimos vakcinos nuo COVID-19 dozes. Per vieną dieną paskiepyta apie 400 Radviliškio rajono gyventojų, nemažai septynių rajono įmonių darbuotojų.

„Dėkoju Radviliškio poliklinikos darbuotojams, kurie visą sekmadienį negailėdami savęs dirbo, dėkoju jauniesiems šauliams, kurie padėjo reguliuoti atėjusiųjų pasiskiepyti žmonių srautus ir užtikrino saugias darbo sąlygas. Ačiū visiems sąmoningiems rajono gyventojams ir puikiems medicinos darbuotojams, kurie supranta, kad tik skiepai ir testavimasis padės suvaldyti pandemiją ir tuomet visi grįšime dirbti ir gyventi įprastu ritmu“, – sakė Justinas Pranys, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorius pavaduotojas, akcijos „Skiepų apylinkė“ idėjos autorius. Pasak jo, ši akcija ir aktyvesnis gyventojų paraginimas padėjo paskiepyti daugiau žmonių. „Tą pačią dieną rajono gyventojai rinko ir rajono savivaldybės merą, todėl pasiūlėme jiems užeiti ir į kitą apylinkę pasiskiepyti. Pamatėme, kad ši akcija pasiteisino, tad neatmetame galimybės, kad akciją kartosime ir per antrąjį Radviliškio rajono savivaldybės mero rinkimų turą balandžio 25 dieną“, - apie kilusią idėją efektyvinti skiepijimo procesą pasakojo jis.

Sekmadienį skiepyti Radviliškio rajono gyventojai, kurie priklauso vienai iš šių prioritetinių ir šiuo metu skiepijamų grupių: senjorai (per 65 m.), su kuriais dar nebuvo susisiekta dėl vakcinų, abiturientai, sulaukę 18 m., mokytojai ir kiti švietimo sektoriaus darbuotojai, dėstytojai, sergantieji lėtinėmis ligomis, užsienio misijų dalyviai (diplomatai, kariai, dalyvaujantys pratybose užsienyje, aukšto meistriškumo tarptautinių sporto varžybų dalyviai).

Pasak J. Pranio, šią savaitę rajono pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigas pasieks dar beveik tūkstantis dozių įvairių gamintojų vakcinų nuo COVID-19, daugiausia planuojama gauti „Pfizer BioNTech“ (per 800 dozių) vakcinos. „Kviečiame aukščiau minėtoms grupėms susisiekti su savo šeimos gydytojais ir registruotis skiepijimui. Vakcinos bus skirtos tiek pirmąją, tiek antrąją skiepo dozę gaunantiems rajono gyventojams“, - sakė jis. Pasak J. Pranio, skiepijama bus visą savaitę, pradedant nuo antradienio, kuomet nauja vakcinų siunta pasieks rajono medicinos įstaigas. Tikimasi, kad bus paskiepyta daugiau vyresnio amžiaus rajono gyventojų, o tuomet bus galima persikelti ir į kito prioriteto grupes.

Beje, kviečiame ir Radviliškio rajone veikiančias įmones, kuriose dirba 100 ir daugiau darbuotojų, teikti norinčiųjų pasiskiepyti darbuotojų sąrašus Radviliškio rajono savivaldybės administracijai el. paštu adresu remigijus.rudzianskas@radviliskis.lt. Žinoma, kviečiame naudotis mobiliojo punkto teikiama galimybe išsitirti antikūnus ir atskirų grupių asmenis, kuriems rekomenduojama testuotis dėl vykdomos veiklos, intensyviau registruotis antikūnų testui telefonu 1808 arba internetu 1808.lt arba kreiptis į savo polikliniką ir užtikrinti savo ir savo klientų saugumą. Tyrimai atliekami Radviliškyje veikiančiame mobiliajame COVID-19 patikros punkte (Radmės g. 1, Radviliškyje) arba jūsų poliklinikoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite