Angle down Atgal

Radijo laidų vedėjas T. Augucevičius patyrė traumą: teks kęsti žmonos patyčias

Penktadienio rytą radijo laidų vedėjas Timūras Augucevičius patyrė kuriozišką traumą. Su bičiuliu nusprendęs pajuokauti, žinomas vyras savo ranką papuošė gipsu.

Apie netikėtą traumą T. Augucevičius pranešė socialiniuose tinkluose. Pasak radijo laidų vedėjo, vos tik atvykęs vesti rytinės laidos, jis su kolega nusprendė pabandyti susitrenkti krūtinėmis ore, tačiau ne viskas pavyko taip, kaip jie tikėjosi.

„Pirmas gyvenime gipsas. Kitą savaitę laukia ir operacija. Kaip? Greitai, – įrašą pradėjo jis. – 6.54 val. ryto pasisveikinome su Gedu, nuotaika buvo puiki. Sakau: „Gedai, padarome susitrenkimą krūtinėmis ore?“. Aš nesu anksčiau to daręs, tad Gedas sutiko.

Visgi mes kažkaip ne taip pašokame ir aš jau verčiuosi ore per nugarą. Dešinė ranka, mano geriausia draugė, puola į pagalbą ir aš visu savo svoriu nusileidžiu ant riešo. Skausmas stiprus, bet visi juokiamės. Nors ir skauda, pravedame laidą“, – pasakojo Timūras.

Vis dėlto, stiprus skausmas, pasak T. Augucevičiaus, laikui bėgant neatslūgo, tad nieko nelaukęs jis nusprendė kreiptis į medikus.

„Pakliuvau pas puikų gydytoją, kuris neilgai trukus diagnozavo – reikalinga operacija, nes yra nuskilęs rankos kaulas. Kitą savaitę remontas. Dabar 7 savaitės su gipsu ir žmonos patyčiomis namuose, kai prašau pagalbos“, – tikino Timūras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite