Angle down Atgal

R. Lukoševičiūtė-Daudienė atskleidė vaikelio vardą: jis turi ypatingą prasmę

Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė su savo vyru Mariumi Dauda ant rankų sūpuoja po Naujųjų gimusią dukrelę. Žurnalistė ir televizijos prodiuserė naujienų portalui Delfi.lt atkleidė naujagimės vardą.

Žinoma moteris pasakojo dukrelei suteikusi Sakmėjos vardą, kuris toks yra vienintelis Lietuvoje. „Naktį man kilo vardo Sakmė idėja, o vyras pasiūlė pridėti galūnę. Taip ir gimė šis vardas“, – portalui pasakojo moteris.

R. Lukoševičiūtė-Daudienė pasakojo, kad šis vardas ne tik vienintelis Lietuvoje, bet ir turi gražią prasmę – tai kažkas mistiško ir paslaptingo.

R. Lukoševičiūtei-Daudienei ši atžala antroji, jos vyrui Mariui – pirmoji. Pora susituokė 2016 m. rugsėjį. Po ceremonijos moteris neslėpė džiugesio ir sakė, kad jaudinosi iki tol, kol žiedas buvo užmautas ant piršto. Rūta pasirinko dvigubą pavardę ir tapo Lukoševičiūte-Daudiene.

Dar prieš vestuves naujienų portalo Alfa.lt kalbinta moteris neslėpė meilės ir džiaugsmo. „Nežinau net, kaip pasakyti, bet dėl visko jaučiuosi tik dar geriau. Aš atradau jį ir labai tikiu, kad lygiai taip pat jis atrado mane“, – teigė Rūta.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite