Angle down Atgal

„Valstiečių“ lyderis R. Karbauskis tikisi formuoti daugumą

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis, vertindamas antrojo turo galimybes, mano, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) kartu su centro kairės partijomis vis dar gali formuoti valdančiąją daugumą.

„Kalbant apie koalicijas, matematiškai sudėjus, antrų turų, kur dalyvauja dešinieji, ar viena, ar kita partija – apie dvidešimt. Pridėjus prie to, ką dabar turi, tai dar neužtenka valdančiąją koaliciją sudaryti. Lygiai taip pat neužtenka ir centro kairei. Žiūrėsime, kaip susiklostys antras turas. Suprantame, kad gali būti vienaip ir kitaip. Tikrai dar negalime pasakyti, kuri pusė surinks daugiau balsų“, – sakė jis.

R. Karbauskis taip pat teigė, kad su jokiomis partijomis dėl bendradarbiavimo kol kas jis nekalbėjo.

„Mes su niekuo nekalbėjome. Dabar vienintelė kalba, kuri galėtų būti, tai su partijų kandidatais apygardose, kurie parems mūsų kandidatus vienmandatėse apygardose. Mūsų dažniausias konkurentas yra konservatoriai. Be abejonės, mūsų kandidatai vienmandatėse apygardose tariasi su centro kairės partijų kandidatais, kad sukoncentruotų balsus ir antruose turuose pasiektų pergales“, – teigė jis.

Paklaustas, ar įsivaizduoja save dirbant opozicijoje, „valstiečių“ lyderis sakė, kad taip.

„Mes, aišku, įsivaizduojame save dirbančius opozicijoje. Gal būtų šiek tiek liūdna, nes mūsų oponentai sakė, kad viską, ką mes darėme, jie panaikins, tai dėl to būtų gaila (...) Kiekvienas politikas supranta, kad yra laikas, kuomet dirbi opozicijoje ir kuomet dirbi pozicijoje, čia jau kaip pasirinks rinkėjai... Manau, mes tam tikrai pasiruošę. Kita vertus (...), dirbti opozicijoje yra lengviau nei dirbti pozicijoje, o nuo to atlyginimas nesikeičia“, – teigė jis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite