Angle down Atgal

R. Karbauskis: kritikuojantys A. Verygą turi politinių interesų

Kritikuojantys sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą ir iš jo besityčiojantys siekia politinių interesų, sako „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis.

„Situacija nėra tokia, kad kažkas turėtų teisę tyčiotis iš ministro ir iš tų žmonių, kurie daro viską, kas įmanoma, kad apsaugotų mūsų gyvybę ir sveikatą, tyčiotųsi taip, kaip atsitiko viešoje erdvėje“, – Žinių radijui trečiadienį sakė R. Karbauskis.

„Aišku, apgailestauju dėl tų asmenų, kurie tai išdrįso padaryti, nes, matyt, nei savigarbos, nei sąžinės nebelieka kai kuriems žmonėms, galvojant apie savo politinius interesus“, – kalbėjo jis.

Pasak R. Karbauskio, nepasitikėjimą A. Veryga reiškia tik opozicija. Priminus, kad nepasitikėjimą ministru yra išreiškęs ir Medikų sąjūdis, „valstiečių“ lyderis teigė, kad kai kurios organizacijos irgi pradeda politikuoti.

„Aš taip švelniai pasakysiu, kad kai kurios organizacijos pradeda politikuoti ir aš nenustebsiu, jeigu kai kurie žmonės, kurie dabar išeina į viešąją erdvę ir bando kažkaip tai oponuoti tiems sprendimams, kuriuos priiminėja valdanti dauguma, kad jie dalyvaus sąrašuose opozicijos rinkimuose į Seimą“, – pareiškė jis.

„Ryšiai tam tikri tarp tų žmonių ir opozicinių partijų yra akivaizdūs“, – teigė R. Karbauskis.

Jis tikino, kad opozicija siekia pažeminti Vyriausybę ir valdžią, nes galvoja apie rinkimus.

A. Veryga sulaukė prezidento Gitano Nausėdos, buvusios prezidentės Dalios Grybauskaitės, Seimo opozicinių frakcijų, tai pat kai kurių medikų organizacijų kritikos dėl blogo medikų aprūpinimo apsaugos priemonėmis, reagentų trūkumo ir kitų.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite